Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak tetszik, hogy a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tetszik, hogy a nem annyira jól kinéző pasik nap, mint nap hülyét csinálnak magukból értük, mindig próbálkoznak, de mindig kapják az elutasítást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ha valaki folyton lejáratja magát, és az sem tetszik, ha állandóan el kell utasítani, mert nem ért belőle. Egyszer elutasítom, ha nem hagyja abba, azt nagyon megjárja.
2014. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvered? Lehet csak kitartó és nagyon szeretne téged, én díjaznám ezt.
2014. jan. 30. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Ez a téma minimum kéthetente egyszer egy meddő vitát szül ezen a portálon. A pasi feljön, hogy a dühét levezesse a nőkön, és jól beszóljon. Ekkor többen - köztük én - segítő szándékkal lépünk fel, bár kétségkívül nagyon nyersen. Erre a válasz, hogy le leszünk pontozva. Baromi unalmas... Csak, hogy értsd, miről beszélek, így hirtelen találtam kettőt, és nem kellett messzira lapoznom. Pár percen belül még vagy három négy ilyet lazán összeszedek neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__49..


A baj az, hogy általában teljesen felesleges feltenni a kérdést akkor, ha válaszra nem kíváncsi az ember, mert csak dühöngeni akar. Ha most vennél egy nagy levegőt, a sértettséged és csalódottságod picit félretennéd, kérdés nélkül is könnyen belátnád a választ.


Tegyük fel, odamégy egy csajhoz, és nem tetszel neki. Akkor mégis mit kellene mondjon neked? Ha nem jössz be, hát nem jössz be. Márpedig ha nem jössz be, akkor miért ne utasítson el?


Ekkor szokott jönni az, hogy milyen felszínesek a csajok, mert a külső nekik a minden. De ember, ha egy vadidegen csajhoz mégy oda, mégis mi a f**sz alapján ítélne meg??? Arról persze ne is beszéljünk, hogy a külsőségek is alakíthatók.


Akkor jön a kérdés, hogy de akkor mégis hogyan? Csak azon gondolkodj el egy percig, hogy szerinted milyen egy FÉRFI?! Olyan, aki - idézem: - "nap, mint nap hülyét csinálnak magukból értük, mindig próbálkoznak"? Szerintem nem. Szerintem egy pasi erős és határozott, bírja az elutasítást, amit akar, azért pedig megtesz mindent, de nem TEPER, hanem KÜZD azért a valamiért. Egy nőnek általában komoly igénye, hogy fel tudjon nézni a pasira, aki mellette van; na most szerinted fel lehet nézni egy olyan férfira, aki a saját lelkét is eladná, hogy egy csaj összejöjjön vele??? Megsúgom: k**vára nem!


És tudod, hogy mi az igazán szánalmas a linkelt két kérdés alatt kialakult vitákban? Az, hogy ők azt állítják, hogy a nők miatt esélyük sincs becsajozni, én meg azt mondom, hogy de igenis van esélyük a nőknél. Erre mit csinálnak? Lehülyéznek, és veszekednek velem. És nem is értik, miért nincs csajuk.


Kérlek, csak most az egyszer ne kelljen megint idiótának éreznem magam, mert segíteni akarok!!!!

2014. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki kitartó és az, hogy valaki értetlen, két teljesen különböző dolog. Szerintem nevetséges és szánalmas, ha valaki nem fogja fel, hogy nem kell. Én nem vagyok olyan lány, aki szórakozásból játssza az elérhetetlent, ha azt mondom, hogy nem, az azt is jelenti, hogy nem, és többször nem fogom elmondani. Nyilván nem verem meg, nem is értem, miből gondolod ezt. Nyilván a reakcióm attól is függ, milyen csatornán keresztül ostromolna folyamatosan, akár rendőri ügyet is csinálnék belőle szó nélkül, ha nem hagyna békén.
2014. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!