Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bármi tipp első randihoz? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi tipp első randihoz? :D

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt, hát moziba megyünk most :D Egy ideje már ismerjük egymást, így rendesen először mennénk el kettesben. Bár volt, hogy voltunk együtt bulizni utána hazakísértem, vagy csak simán elmentünk a társaságtól kettesben egy időre, igazából így ismertem meg rendesen :D Beszéltünk többször neten is, volt, hogy hajnalig. És hát nem tudom mennyi lenne a határ, nem akarok semmit se elbaszni, azért nem mert elég különleges nekem. Így van egy-két ötletem, hogy mi legyen, de pl első csók meg ezek mikor hány randi után, vagy elsőn mikor:D Lehet, hogy túlstresszelem, de nem könnyű eset lányról van szó, elég zárkózott, ezért próbálnék mindent a tempójában csinálni, hogy ne legyek túl nyomulós, de mégis kedves meg törődő vele.
2014. jan. 31. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak semmi ruha ez a tippem
2014. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szájszag
2014. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a csókot ne erőltesd. Max csak akkor ha 100% ig biztos vagy benne ,h sikerrel jársz
2014. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyen nálad rágó.
2014. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és gumi is. Biztos, ami biztos. Csak azért, hogy nehogy aztán a csajszi itt kérdezze meg, hogy "lehetek-e terhes", mert ettől már eret vágok.
2014. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mondd ezt neki: olyan szep az ajkad(kozbe kezdj el kozeledni a szajahoz) ha akarja hagyni fogja ha nem ovatosan eltol ennyi, aztann bocsanatot kersz es a 3. randin ujra proba
2014. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha visszahúzódó a lány, annak örülj! A mai világban már az a "menő" ha első randin dgnak! Én is szeretnék ilyen lányt kifogni, mármint olyat aki nem sieti el a dolgokat.. épp ezért néznek javarészt a csajok balfsznak, mert hogy miért nem nyomulok... holott én többet szeretnék, mint egy silány egy éjszakás kaland.
2014. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy tipp: Ne légy ronda!

Tudom régi poén, de igaz! :D

2014. jan. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első randihoz mozi nem jó... sőt, a mozi közhelyes, lejárt, sablonos program.

Azt sokadik randi után ajánlanám. Inkább valami interaktív program kéne.


De most már úgy is mindegy. A csókot ne erőltesd, és vigyél rágót.

Aztán üljetek be egy forrócsokira.

2014. jan. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát a mozi sablonos, nem a legjobb ismerkedésre de mi ismerjük is egymást azért, + ami miatt ezt választottam az az, hogy rohadtul nincs más programhoz idő:| -10fok meg havazás, ilyenkor a mozi legalább egy meleg hely, meg előtte pláza, utána hazakísérem.
2014. jan. 31. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!