Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mi lenne a helyes? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes? :o

Figyelt kérdés

Van egy fiú..akivel barátok vagyunk..

jelenleg kapcsolatban vagyok valakivel és nagyon komolyan gondolja..szeret engem ..meg asszem énis őt..de a fiú barátom felhozta azt hogy milenne ha barátságnál több lenne köztünk..

és énis akaroom:o

de nem akarom megbántani a párom..

nos, mióta Atti megtudta hogy pasim van..nem ir:// annyira hiányziik ..nem akarom elveszíteni ..!

Mit tegyek mind2-őt szeretem :O

úgy érzem...:(


2014. febr. 1. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Na szerinted? Mi lenne a helyes?
2014. febr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenhonnan törlöd és örökre ignorálod atit.
2014. febr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csald el az 5-ös Golfot légyszíves!!
2014. febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat gyorsan dontsd el, hogy mit/kit akarsz, mert nem igazan jo dolog masok erzeseivel jatszani.
2014. febr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyik fiúval sem játszol tisztességes játékot, mindkettejük érzelmeivel játszol.

Legjobb lenne, ha hagynád mindkét fiút mert érezni, hogy nem szereted igazán a párod hiszen másra vágysz. Egyedül azért vagy vele mert nem akarod megbántani de egy kapcsolatot ennyi nem tud összetartani.

2014. febr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy pénzérmét, én mindent úgy döntök el. (komolyan még érettségin is megcsináltam)
2014. febr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg a fiúdat, egyáltalán bántaná-e, ha más is tetszene.

Addig csak a fejedben sakkozol a saját feltételezéseiddel...

Beszééélj!!!:)

2014. febr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nocsak, nocsak. Még egy hűtlen lány. Vagy legalább is egy olyan aki nem képes magát elkötelezni EGY pasi mellett. Miért is nem lepődöm meg? Ha ennyire f.asz hiányuk van a csajoknak legalább vállalják már fel, hogy rib.ancok mind... Játszatok nyílt lapokkal.
2014. febr. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kislány vagy. de a szerelem mindenre képes. hűtlen hűtlen, mit jelent ez a szó? ha szeret valakit, akivel együtt van, de rájön, hogy van akit jobban tud szeretni? igen. hűtlen vagy. de kit érdekel? maradj azzal, akivel BOLDOG vagy. aki mellett normálisan tudsz koncentrálni a saját dolgodra is (tanulás). ez a fontos.
2014. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!