Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egyáltalán megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán megismerkedni valakivel ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
Mivel végzős vagyok, és lassan itt az érettségi ideje, elgondolkodtam azon, hogy ha megismerkedek valakivel, akkor egyrészt nem fogok tudni vele sokat találkozni egy bizonyos időszakban a tanulás miatt, illetve az új iskola elkezdésével lehet hogy nagyon messze leszünk egymástól, és távkapcsolatot kell folytatnunk, ami megint nem egy álom. Szóval a fő kérdésem lenne, hogy érdemes-e így összejönni valakivel? 18/f

2014. febr. 2. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok és úgy döntöttem, hogy érettségiig nem pasizok. Így is nehéz koncentrálni, ha szerelmes lennék, akkor meg végképp nem menne. Majd utána. De komoly kapcsolattól félek a továbbtanulás miatt...Amúgy a szerelem nem kérdezi meg, hogy van-e időd rá. Ha jön, akkor nem tudsz mit csinálni :D 17L
2014. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az új sulidban megpróbálhatod
2014. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat gondolkodtam ezen, mintha csak én kérdeztem volna. :) Hétköznap 1-2 nap kivételével mind rohanás, hajnalban kelés, este 5-6 körül hazaesés, házi, tanulás és akkor szedjek össze valami életkedvet, ami erőt az a következő naphoz...:D Átgondoltam párszor, hogy talán jobb lenne az egyetemista évekig hanyagolni a kapcsolatot, de egyrészt, addig nekem még van plusz egy évem, másrészt, ott még ilyen se lesz, mert hiába tanulom, amit szeretnék, az a mennyiség többszöröse a mostaninak, aztán azt is bírni kell majd, akárhogy is.


Aztán ha megnézem, minden nap ki tudok szorítani pár órát minimum akár a tanulás mellett, akár azután, hogy elvégeztem, amit kellett másnapra, de van, hogy egy egész délutánt. Szóval mindig van idő azzal tölteni egy kis időt, ami segít kikapcsolni, ergo miért ne tehetném ezt valaki mással, ha eddig egyedül töltöttem el? Jövőre pokolibb lesz, érzem, de majd azt is megoldom.


Különben is, ha a lány (az én esetemben srác) hasonló mentalitással bír, meg fogja érteni és nem azzal tölti az idejét nélkülem, hogy olyant csinál, amivel könnyen tönkreteheti a kapcsolatot, hanem valami hasznosabbal. Sportol, tanul ő is, akármi... Ez szerintem azon áll, hogy mennyire illetek össze. Valószínűleg ha azonos a célotok és a hozzáállásotok mind a kapcsolathoz, mind pedig a jövőhöz úgy átfogóan, semmi baj nem lesz.


Az már más kérdés, hogy ebben te biztos vagy-e. Hogy te magad kibírnád, ha lenne olyan hét, mikor csak hétvégén találkoztok (mert bizony nálunk is vannak lazább és húzósabb időszakok a suliban, vagy épp úgy jönnek össze a dolgok), vagy ha felvennének egy másik városba, hogy viselnéd (főleg úgy, hogy közben rengeteg új embert is megismersz és sorolhatnám). Sok dologtól függ, de kettőtökön múlik, azon belül is a hozzáálláson. :)


Szerintem nem kell ezen aggódni, később csak bonyolultabb lesz a dolog, mégis kellene valaminek alakulnia, mert mégis ki a fene bírja még 4-6 évig úgy, hogy csak a tanulásra vagy hasonlókra hivatkozva kerüli a párkapcsolatot...

2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!