Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok egy nagyon gazdag nővel?

Figyelt kérdés
Szeretik a férfiak, sok a fiú barátja, de pasija már több, mint 3 éve nincs és nem is mozog a saját baráti körén kívül. Mondhatni, hogy zárkózott is és nagyon gazdag. Ez kicsit megijeszt, de tetszik nekem és úgy érzem, hogy tennem kell egy próbát. Valaki hasonló szituációban?

2014. febr. 2. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ja
2014. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És kedves első, mesélnél a tapasztalatodról? :)
2014. febr. 2. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak ha én is nagyon gazdag lennék, különben nem kellenék neki.
2014. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért hiszed azt, hogy nem kellenél?
2014. febr. 2. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnám azt az életszínvonalat biztosítani neki, amihez szokott. Hogy néz az ki pl., h meghívom ebédelni a sarki kínai gyorsétterembe, amikor ő a Gundelbe jár?
2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves? szerintem nem a pénz teszi az embert,ha szimpi a személyisége, és külsőre is bejön,akkor miért ne?
2014. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22. Nem ismerem annyira, de a kisugárzásában van valami.
2014. febr. 3. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Megismerném biztos.
2014. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok szegény, de milliárdos sem, de mindig sikeres voltam a gazdag nőknél. Azt tanácsolom hogy ne fogd vissza te se magad és ismerkedj meg vele.

Azt viszont nem nagyon értem hogy a szegény hölgyekkel miért nem vagyok sikeres. Na jó, nekik is tetszem, de semmi több. A gazdagok esetén meg bakit is elkövethetek bátran akár az első találkozáskor, akkor sem mondja hogy menjek a fenébe.

2014. febr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!