Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyiban maradtunk, hogy"majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyiban maradtunk, hogy"majd egyeztetünk". De mikor lesz "majd"?

Figyelt kérdés
Én(lány) kértem randit és mivel nem tudtunk megegyezni egy időpontban, ezért azt mondta, hogy akkor majd térjünk vissza rá. Azóta nem beszéltünk, bár ez csak 2 napja volt...Szerintem ha ő is szeretné a dolgot, akkor ő kéne írjon, hogy azért valahogy kiegyenlítődjön az egész. Vagy nekem kéne megint...?

2014. febr. 3. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
neki kéne, de lehet csak fél
2014. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Írj rá megint. Nem gáz.


Mondjuk a csajoknál a majd egyeztetünk az az jelenti, hogy túl hülye, hogy megmondja, hogy nem akar semmit.

2014. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is akkor szoktam azt mondani, hogy "majd megbeszéljük", amikor igazából k-ára nem is akarok randizni. Szóval szerintem felejtős...
2014. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem is felejtős... én is randira hívtam egy fiút és rögtön le is beszélte velem az aznapot

de ő vagy nem biztos még abban, hogy ezt akarja, vagy már eleve úgy indít, hogy nem akarja csak nem tudott rá mit mondani

2014. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felejtős szerintem is! félórára bárki ráér..ő nem akar.
2014. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem egy próbát megér. Írj rá. Nem kell konkrét ajánlattal előállni, csak valamilyen általános kérdéssel. Aztán a reagálásból leszűrheted a jövőt.
2014. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!