Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy fiú csak lefektetni akar? (többi lent)

Figyelt kérdés

6-7 randi már volt,csók is,sokat beszélgettünk,meg kérdezett ő is rólam,úgy tűnt/tűnik mintha tényleg érdekelném...

Utcán viszont nem megyünk kézen fogva,nem is beszéltünk ilyenről,hogy akkor járunk,meg a gesztusai sem olyanok mintha a barátnője lennék.

Viszont 2 napja filmeztünk nála aztán "mást" is csináltunk,(szex nem volt,meg le sem...nem hagynám csak így,meg azt tudja hogy tapasztalatom nem sok van)...végén folytattuk a filmet,de akkor már nem ölelt át közben,meg előtte sem..

De ha csak "azt" akarná,miért nem szed fel olyat akit könnyen megkap,és még jártas a szexben is? 17/l



2014. febr. 3. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szórakozik veled .


Velem is úgy volt ,hogy csak akkor volt fizikai kontaktus ,ha akart valamit .

2014. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy ő sem tapasztalt ilyen téren. Ha csak szexet akarna akkor már régen lépett volna és filmnézésnél lett volna minden.
2014. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Én azt a lányt aki a harmadik randi útán nem akar többet,többé már nem keresem.Az élet túl rövid ehhez!
2014. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
lefekszel vele és ha visszajön akkor nem csak szexet akart!
2014. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha lefekszel vele, és utána nem lép le, akkor majd megtudod hogy csak arra ment e. Hamarabb nem lehet tudni. Hidd el tapasztalat.


Rám 1 pasi várt már 4 hónapot is, és 3 randit is. Mindkét esetben ugyanúgy otthagytak az első szex után. A 4 hónapos az a szüzességem volt....:( A srác azt mondta hogy ő direktbe szűz lányokra hajt, és szeret ilyen szinten fájdalmat okozni nekik, mert szerinte vicces....hát no comment...


Szóval vagy szerencséd van, és olyan pasit fogsz ki aki nem genny, vagy nem, és utána hoppon maradsz. Majd kiderül. Nem attól függ mennyit váratod hidd el. Ez pasifüggő.

2014. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt könnyű tudni. Az olyan pasi ,aki leakar fektetni sokat beszél az ágyról. Azt sohasem értettem miért fontos, hogy egy nap után vagy hónapok után fekszel le egy pasival, ha azután úgyis elhagy.Nem mindegy.Ti leányok már tanuljátok meg, hogy minden pasi leakar fektetni,de kinek a butasága, ha ti lefeküsztök egy vadidegen ember fiával.A lefekvéssel járó rizigót kell vállalni.Aki vállalja és nem jól sül el, azt nem sajnálom.-
2014. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eszter696 válasza:

Sajnos sanszos, hogy csak azt szeretné tőled, vagy tényleg nagyon tapasztalatlan, vagy ő maga sem tudja még, mit szeretne...Tudod, hogy ő hogy áll a témával,mennyire tapasztalt már?

Ha nem vagy nagyon szégyenlős, akár finoman rá is kérdezhetsz...a nyílt lapnál nincs jobb(szerintem)...

2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öntsünk tiszta vizet a pohárba! MINDEN pasi le akar fektetni, akárki akármit mesél is neked. Az, hogy a továbbiakban mi fog történni, ettől teljesen független. Ahogy az ezer mérföldes út is az első lépéssel kezdődik, a legszebb házasságok is az első szexszel kezdődnek.
2014. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem ezzel mi a gond.

Miert,mi csajok nem akarunk lefekudni a pasikkal?

Dehogynem.

Es valóban,nincs garancia arra hogy veled marad e az első aktus utan vagy lelép.

Nekem volt ilyen is ,olyan is.

De azt sem bantam meg,hogy elhagyott néhany menet utan.

Volt hogy én hagytam ott egy pasit néhany menet utan.Ő is mondhatná hogy én kihasznaltam,holott nem.

Nagyon jól ereztuk magunkat, de ennyi volt a dologban es nem tobb.

Tudod kit hasznalnak ki?

A feleségeket.Mosatnak,főzetnek velük,neveltetik a gyereket,szex rabszolgakent tekintenek rájuk.

2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!