Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ti mit várnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit várnátok a lánytól?

Figyelt kérdés

Randiztam szombaton egy fiúval, nagyon jó volt, de nem csókolóztunk még, csak 2 puszival váltunk el.

Felajánlotta, hogy mivel szerdán buli lesz, ezért nála aludhatok, de ne gondoljak semmi rosszra, van külön ágy. Aztán a randi óta facebookon ha beszélünk, mindig sikerül úgy alakulnia a beszélgetésnek, hogy egyértelmű célzások legyenek benne. :P Ma megbeszéltük, hogy holnap megint találkozunk, és megmutatja a szobáját..


Szerintetek mit vár? Vagy mit szeretne? Első randin meg sem csókolt, most meg egyből szexelni akar? (Nem mintha baj lenne, csak nem tudom, mire számítsak?)

Na és fiúk, ha az ő helyébe lennétek, mire számítanátok a lánytól? Belemegy vagy még várni akar? Vagy mit várnátok tőle?


Igazából nem akarok itt matekozni, hogy beadjam-e a derekam vagy ne, mert amúgy régóta kerülgetjük már egymást, és én is nagyon szeretném, de elbizonytalanít, hogy az első randin nem közeledett.. Lehet, hogy várni akar, csak akkor elveszne a macsó-image? :D

20/L és 23/F


2014. febr. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még várni akar.

Lehet hogy várni akar de f3l hogy lúzernek nézed ezért megdug.

Simán megdug.

2014. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem feküdnék le vele ezen alkalommal, és azt várnám, hogy ő se tenné szét a lábát.
2014. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

a szexről beszélni még szabad. az nem ugyanaz mint megtenni.

valószínűleg csak nem egy prűd állat és szeret erről beszélni és nem akar megfektetni.

ha akarna akkor nem két puszival váltok el. jó ha lesz vmi csók, jó éjt puszi azt szevasz.

ha meg több lesz hát na bumm.. elég idősek vagytok ahhoz, hogy eldöntsétek mit akartok nem?

2014. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ebből egy éjszakás kaland lesz. Gondolj arra is, hogy hogyan mondod el a férjednek.

36F

2014. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagynám, hogy a lány diktálja a tempót. persze tennék kétértelmű megjegyzéseket, de nem lennék erőszakos, hogy hé térdelj...
2014. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat mindent elárul.Tehát egy macsó ostoba kigyúrt gyerek csapja neked a szelet,és mást is szeretne már csapkodni.Mivel én ilyen soha nem lennék,így nem tudok válaszolni arra,hogy mit várnék.

Amúgy az ilyenek bármikor megfektetnek,ha akarnak,mert nem vagy túl okos.Csináld ahogyan jól esik,csak utána ne gyere ide vissza sírni. :)

2014. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint értettem a macsót, csak úgy, hogy szerintem egy férfi nem feltétlenül mondja ki, hogy várni akar, mert mégiscsak ő a FÉRFI.. Tehát nem egy nagyképű bunkó, nagyon kedves, értelmes, srác.. :)

De elég vegyes válaszok születtek :D

2014. febr. 3. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondom én,hogy naiv vagy és ezt csak hiszed róla.Ez az álca.Egy intelligens normális srác pontosan tudja,hogyha nem történt semmi komolyabb még két ember között akkor nem kezd el egyből a szexről beszélgetni. :) mondhatni itt bukott ki az első dolog,amiből le lehet venni azt,hogy nem intelligens és nem is tudatos.

És bizony a szobáját megmutatni hát ilyen amatőr és buta lépést sem csinál egy normális srác,mert aki okos és intelligens az pontosan tudja,hogy ilyet meglépni nem csak bunkóság,hanem még túlzottan átlátszó is.

2014. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!