Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 28 évesen miért nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen miért nem merek lányokat, nőket megszólítani? Miért fájna a visszautasítás? Pedig nem kellene, hogy ez zavarjon, mert ez ennek a szerves része.

Figyelt kérdés
Soha egyetlen nő sem próbálkozott még nálam, én az elmúlt két évben 4 nőnél is, egyik sem akart szóba állni velem. Azóta nem merek nőket megszólítani. Hogyan lépjek rajta túl?
2014. febr. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jönn be a lànyoknak a külsöd.

De egy jó tanàcs!Ne legyél túl nyomúlós.

2014. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A külső másodlagos szerintem, nem vagyok annyira rút. Jól öltözöm. Választékosan beszélek, de nem engedik, hogy beszélgessek velük, hiába megyek oda bármilyen ürüggyel (nem tudhatja, hogy meg akarom ismerni), rögtön kezdni, hogy van párja. De kit érdekel? Nem a párját akarom megismerni. Nem is akarnak nyitni felém, soha egy mosoly, soha egy szemezés nem játszik náluk. Rögtön elfordulnak. Kicsit feldúlt vagyok már, pedig 4 visszautasítás, az szinte nulla. Mégis fáj, mert esélyt éreztem.
2014. febr. 4. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Ha egy nem megy majd megy a másik.

2014. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzánk a barátnőmmel egy beülős helyen (vagyis hozzám, mert a barátnőm épp piáért volt lent) odajött, 2 srác, hogy elfoglalták a helyüket, odaülhetnek-e.

Szimpi volt, nyitott vagyok, odaengedtem, jól eldumáltunk 2-3 órát, azóta is beszéltünk, randiztunk is már.

Majd találsz te is egy normális lányt, ne add fel!

ő is 28 éves.

2014. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hinnék én benne, de szerintem ez mese már ilyenkor, hogy mindenkinek megvan a párja.
2014. febr. 4. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!