Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha szájszag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha szájszag miatt randik előtt vagy közben öblögetni szoktam Listerine-nel?

Figyelt kérdés
Elég büdös a szám, de nem tudom miért. Lehet örökletes, nagyapámnak is sokszor büdös volt a szája. Hiába mosom, fél óra múlva már kellemetlen szagú, persze nem megcsókolhatatlan kategória. Van egy szuvas fogam (a többi rendben van teljesen), de mikor nem volt, akkor is volt erős szaga hiába mostam. Lehet fogkövem is van, nem tudom. De inkább a rossza baktériumok miatt lehet ez, amik ott tenyésznek. Valszeg nincs nyitott gyomorszájam, mert az szinte mindig refluxal jár, az talán nincs. Majd kiderül. Most pénteken és szombaton 1-1 lánnyal fogok randizni, de nem lesz fura ha 2-3 óránként öblögetni meg fogat mosni fogok, hogy ne legyen büdös a szám. Lehet a lányok megértenék, ha elég intelligensek. Vagy tegyem ezt feltűnés nélkül? Biztos megértik, hogy nem akarok nekik csalódást okozni, nem jó dolog büdös szájú emberrel lenni. Bár lehet ha sok gyümölcsöt és vizet innék, akkor el lehetne nyomni. Vagy dohányozni kellene, az tutira elnyomná, viszont az rosszabb mint a szájszag. Nem tudom.
2014. febr. 4. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az egy szuvas fogtól lehet büdös az egész, hidd el
2014. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

vagy a fog a ludas, vagy az emésztésed

A rágó pedig jobb módszer mint szájvizet cipelni magaddal.

2014. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts egy ásványvizes üvegbe a szájvízből és azt idd a randin.
2014. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 QueenRavenna ***** válasza:
szájspray?
2014. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A barátomnak is sokszor van szájszaga de szerencsére nem az az elviselhetetlen fajta. De amikor először randizgattunk sajnos érezni lehetett és ez picit taszított engem. Bár ő erre nagyon odafigyelt ő lehelet frissítőt használt vagy mit ami elnyomta a szájszagát és egyáltalán nem volt kellemetlen.

A csókját meg mindig élveztem és élvezem is, pedig már elengedte magát, én meg totál hozzászoktam, mert tudom hogy a barátomnak gondja van az emésztésével túlsúlyos is bár nagyon sokat leadott 2 év alatt a súlyából mert 140 kilót nyomott most meg 95-100 kiló körül mozog de becsületére váljék hogy tesz ellene és nem hagyja el magát, meg kitartó és érzelmes.

2014. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Gyakran szájsprayeztek egy nap, vagy csak ha nővel beszéltek?
2014. febr. 4. 22:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz,valszeg foghúzás v tömés kell,azért van szájszagod..Rágózz és kerüld a cukros ételeket...
2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Gyakran szájsprayeztek egy nap, vagy csak ha nővel beszéltek?
2014. febr. 4. 22:24
 9/20 A kérdező kommentje:
Tömés kizárt, mert már gyökérkezelve volt, de nagy rajta a lyuk már, menthetetlen. De amúgy mikor nem volt, akkor is ilyen volt a szám, tehát ez megszokott. Régen mikor párom volt, naponta fogyasztottam el a szájsprayeket, hogy ne nagyon zavarja a csajokat.
2014. febr. 4. 22:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha nem a fogad, ill. a szád, akkor viszont lehet, hogy gyomor eredetű.
2014. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!