Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nem túl előnyös külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl előnyös külsejű pasinak le kell mondania arról, hogy olyan párt találjon, akit vonzónak is talál?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
soha
2014. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozd ki magadból a maximumot és add alább az igényeidet. Ha nem vagy jó testű, vagy sármos esetleg, ha egy nagyon jópofa humoros belsővel nem tudod a külsődet kompenzálni, akkor sajnos marad az igények lejjebb adása. Vigasztaljon a tudat, hogy egy nem túl előnyös külsővel rendelkező lány is lehet belsőleg annyira vonzó, hogy semmi pénzért nem cserélnéd le egy bombázóra:)
2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Basszus, ez hihetetlen, most vettem észre a kérdésed, és pont ugyanezt tettem fel pár perce:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



"Ha nem vagy jó testű, vagy sármos esetleg, ha egy nagyon jópofa humoros belsővel nem tudod a külsődet kompenzálni, akkor sajnos marad az igények lejjebb adása. "



Ja, kösz, megyek a kötélért. Ezt miért nem mondták az apró betűs részben, amikor megszülettem?


Most ezt komolyan gondolod, hogy ezt a tanácsot adod valakinek? Barátkozzon meg azzal, hogy a felesége soha nme fog tetszeni neki? Meg úgy általában egy partnere sem? Te élnél így?

2014. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van még olyan akinek nem a külső a meghatározó tényező. De tény hogy akkor lelkiekben nagyon oda kell tenned magad. Főként a magabiztosságra kellene építeni mert az kisugárzást ad! Tudom ez egy ördögi kör mert épp a külsőd miatt nincs önbizalmad de meg kell próbálni.
2014. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell felszínesnek lenni! Elég sármos vagyok, de olyan bnőm van, aki nagy jóindulattal sem volt kapós, a ffiak körében. Megismertem és beleszerettem, pedig csak sokkal, de sokkal jobban kinéző bnőim voltak előtte. Vannak olyan belső tulajdonságok is, amibe igenis bele lehet szeretni és utána már nem a külseje fog érdekelni.
2014. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, beindult a mesedélután...
2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én három éve szerelmes vagyok egy nem éppen tökéletes külsejű fiúba,de a belső értékei annyira megfogtak,hogy a külseje is a legvonzóbb számomra. Sokan mondják,hogy én jobb pasit is foghatnék,de magasról teszek a szépfiúkra,mióta megismertem a páromat. 17/L
2014. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!