Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne szúrjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne szúrjam el?

Figyelt kérdés

Holnap randizok egy lánnyal,műjégpályára megyünk..

Szerintem kicsit félénk,nem volt még barátja,és én is szégyenlős vagyok..de remélem gyorsan feloldódom ott..

Amúgy amikor elhívtam egyből azt mondta,hogy lenne kedve eljönni velem,és este megyünk,szóval az még jobb lesz.Neten hívtam el,suliban ma nagyon mosolygott rám,beszéltünk is 1-2 mondatot,de amikor én kezdtem el beszélni,akkor az elején mekegtem,mert betojtam..meg nem engedtem előre az osztályba,igaz én voltam előrébb sokkal..ezeken csak nem sértődött meg nem?

Fizessem a jegyet holnap,meg a bérlést? Szerintem illene :)

Kezét majd meg akarom fogni,jó ürügyöm van,de félek attól hogy nagyon elszúrom az egészet..és hogy nem lesz több randi :(


2014. febr. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél határozott, de kedves és figyelmes :) ez tuti be jön neki :) korizás közben elég könnyű elérni h megfogd a kezét ;) jó szórakozást! :)
2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Légy laza, kérdezgesd mindenféléről, én biztosan kifizetném.
2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az aktív randi jó arra hogy ne legyen kínos csend és feloldódjatok, akármilyen bohóckodással megfoghatod itt a kezét, jó helyre hívtad


én nem vagyok biztos benne, hogy fizetném-e, nem sóherségből, csak sok nő azt érzi, hogy ha kevés ismeretség után költesz rá, akkor azzal meg akarod vásárolni az idejét, ezalatt azt értem, hogy mivel kifizetted "kötelességének" érezheti, hogy szórakozzon veled, ez pedig kellemetlen, megbélyegezheti a dolgot, de biztos van sok nő aki nem lát hátsó szándékot a dolog mögött és értékelné

2014. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 : De 3 éve ismerjük egymást,és normális lányról van szó,szerintem nagyon örülne neki ,ha én fizetném neki :)
2014. febr. 6. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan fizess ha úgy érzed, látom indítottál egy másik kérdést, én is csak azért mondtam, mert mint látszik megoszlanak a vélemények nemtől független, mivel már ismered nem fogja úgy érezni, hogy ezzel akarnád lekenyerezni
2014. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!