Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg h szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg h szeretem őt? (angolul)

Figyelt kérdés

Vany egy lány és 8 éve nyaranta jön magyarországra egy hónapra (tom nem sok egy évben). ÉS már 5 éve tetszik nekem.

e-mailozunk egész évben de ez önkínzás lenne.

Nemtudom mit tegyek mert már beleszerettm.

Kérlek segítsetek előre is köszi


2008. júl. 19. 17:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah én minyárt 15 éves leszek Ő pedig 14 éves
2008. júl. 19. 17:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
I LOVE YOU!!! ennyi
2008. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen mondd meg és kész,használj szótárt ha másképp nem megy!
2008. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
azt elmondták hogy mond meg angolul azt, hogy szereted de 14 éves nemtudom mennyire érdemes őt szeretned vagy vársz rá 4-5 évet mire huzamosabb ideig együtt lehettek??
2008. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
i hate you. ennek örülni fog :D
2008. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán angolul tanulsz?:D ha emaileztek is, akkor nem lehet nagy akadály, mármint ha a nyelvre értetted, hogy hogyan...amúgy, szerintem nem lenne belőle sokminden, ez nagyon kevés idő, amig együtt lehetnétek..nézz más csajok után, jobban jársz:P:D;)
2008. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azon az 1 hónapon sokat találkoztok? szal hozzá vagytok szokva 1más közelségéhez? mer ha csak íméleztek és zavarba jösz eltom képzelni mien nehéz lenne angolul kommunikálni... és az csak gázos lenne. ha télleg ismeritek 1mást úgy közelröl végülis nem sokat találkoztok 1 évben szal ez nem zárná ki azt h ne csak barátként gondoljon rád. nemtom angolul mennyire lehet célozgatni, lehet h nem esne le neki, bár ha nem sűrűn taliztok abban a hónapban akkor eleve nem lenne a probléma, elhívod randira. ez elég félreérthetetlen gesztus lenne. ha meg egészen nyiltan tucc vele beszélni akkor leülsz vele komolyan beszélgetni és elmondod neki h már régóta ismered és h mien aranyos szép stb és beleszerettél. ha íméleztek akkor csak nem lehet probléma mer tucc angolul. és elhívod vhova randira. és akkor mondja h legyetek továbbra is barátok vagy éppen elmegy veled. nem tudom megitélni h mik az esélyeid meg h működne-e 1általán, csak a kérdésedre válaszoltam.
2008. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

hát amikor jön hívd el randizni.


amúgy valahogy könnyebbnek tűnik angolul megmondani, angolul úgyis mindig dadognak és hülyeségeket mondanak a külföldiek, szóval nem tűnik majd annyira zavarosnak.

2008. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

szerintem még e-mailben ird neki hogy szereted. vagy sms-ben. amugy angliában ugy müködik hogy az üzenet végére x-et tesznek.

az egy x hogy tetszik a xx-hgy nagyon a xxx hogy szereted a xxxx meg hogy leakarsz vele feküdni.

hármat írjál! szeritnem emgfogja érteni, náluk ez közhely.

2008. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát ő általában 2 x -et ír

kösszi a válaszokat

de ha még valakinek van ötlete azt kérem h írjon

előre is köszi

2008. júl. 21. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!