Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin fizetés? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin fizetés? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 randin vagyunk túl,nem azt várom el hogy fizessen mert biztos hogy nem engedném és ellenkeznék 100%-ban, de azt azért elvárnám hogy felajánlja csak hogy visszautasíthassam és kimutathassam lovagi mivoltom :D


22/F



2014. febr. 9. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
elvileg te vagy a pasi...
2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőn sem kellett volna fizetned.

Főleg ott, mindenki issza a magáét, aztánkiderül összeilletek-e.

2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele hogy igenis nekem illik,legalábbis így az elején,de ettől függetlenül azért elvárnám hogy ellenkezzen...
2014. febr. 9. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
én mindig a saját részem magam fizetem, max. egy colát vagy egy kávét fogadok el, hogy a fiú fizesse. Ezt szerintem beszéld meg vele, mert még fiatal vagy és nagyon le tudnak anyagilag huzni a lányok. Van hogy csak azért mennek el, mert fizetnek nekik mindent,én is lány vagyok 20 éves, de sok barátnőm max.kihasználja, ha egy fiú fizet.Nem ezen mulik egy kapcsolat, ha bejössz neki simán elfogadja hogy mindenki a magáét fizesse. Ha hosszabb ideje jártok, akkor lehet kedveskedni, alkalmakkor, hogy meghivlak vacsorára a szülinapodon vagy ilyesmi.
2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

elég régóta ismerkedünk úgymond,és nem hiszem hogy ő ilyen lenne,azt észrevenném mert azért már volt tapasztalatom sokfélében.

Itt tényleg csak a hajlam hiányzik nekem.ami lehet elsietem és a későbbiekben meglenne... mert együtt ugye már nyilván nem így lenne

2014. febr. 9. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne problémáz rajta, ha meghivod ő elfogadja, akkor minek agyalsz ezen, valami azért akkor nem kerek, vagy mond neki hogy fizesse az ővét, te a tiedet, ennyi..De az már nem val elég összhangra, ha már a 2. randin nem ugy viselkedik, ahogy te elvárod a lelked mélyén,és ha akkor a többi kérdésben is ilyen lesz, akkor mindig jól elfogsz tudni agyalgatni ezen.. Ezért nem érdemes fizetni,amig nem komolyabb a kapcsolat.
2014. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!