Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első tali, mit csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tali, mit csináljunk (programötletek) és hogy kerüljük el a kínos csöndet?

Figyelt kérdés

Már egy ideje beszélgetünk Facebookon, ott elég jól elvagyunk, mindig van téma, de személyesen még sosem találkoztunk. Én csak egyszer csináltam ilyet és az rosszul sült el, ezért nem is szoktam neten ismerkedni, de ez a srác más...érzem, h meg kell ismernem, megfogott benne valami, pedig még nem is láttam élőben. Attól félek, h sok lesz a kínos csend...én alapjáraton csendes vagyok,nehezen oldódom fel, és ő sem az a nagydumás fajta. Valami tipp, h ne forduljon elő? Elképzelem h találkozunk, és fogalmam sincs,miről beszélhetnénk,csak sétáltunk egymás mellett. Ezért szeretnék valami olyan programot,ami szórakoztató, h nevessunk, kicsit oldódjunk és amíg vmit csinálunk,addig sem kell folyamatosan beszélni. Valami ötlet? Pesten a nyugati pályaudvar környékén találkoznánk.

19/L


2014. febr. 10. 01:13
 1/7 anitaanita ***** válasza:
A kínos a csönd, akkor menekülj. Fuss, a hogy tudsz
2014. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fingarozal!nem lesz csend es nevetek egy jot!
2014. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kínos beszélgetéssel.
2014. febr. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha velem taliznál nem lenne kinos csönd!?:)
2014. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém egy választ sem kapott:-)
2014. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anitaanita ***** válasza:

Erre tényleg nem lehet mit válaszolni. De mondom mégegyszer: HA KÍNOS a csend, akkor tipli.


Viszont ha a csend nem kínos hanem romantikus, akkor meg mosolyogni kell (érdemes) ;-)

2014. febr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát jah.

első randin simán lehetséges lehet.

ezért inkább közös program lenne jó elsőre,cselekvés.

én edzeni szeretek elsőre.

múltkor egy jóga órára mentem első randira,ott somolyogtunk közben,mert nem szabad beszélni,plusz a csajszi nem vágta,hogy jógáztam pár évet úgyhogy hajlékonyságban és erőben is ott vagyok,sőt az ott lévő 15 nő sem fog engem zavarba hozni.

óra után kb be sem állt a szája,úgy el volt képedve,hogy egy izmos gyúrós ilyeneket is tud hehehe:)

valamit csak csináltok rendszeresen ti is.

a legjobb az ha az egyik nem ért hozzá a másik meg igen.

ilyen a biliárd pl.

az sokszor lehetőséget a pasinak arra,hogy mutathassa,hogy mit hogyan,te meg eljátszhatod,hogy még soha nem csináltad,aztán ha megmutatta jól legyőzöd benne:)

2014. febr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!