Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az itteni gyks lányoknak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni gyks lányoknak nem fontos az autó meg semmi sem egy pasin, csak legyen rendes, kedves, csak őt szeresse stb. Kamu?

Figyelt kérdés
Én főleg társkeresőzök. Ha összejön a randi, eddig 8 volt vagy lett volna, mind a 8 esetben a lány egy tapodtat sem mozdult, mindig nekem kellett 50-150 kilométert utaznom. Ha meg nem autóval érkeztem, hát elég furán néztek rám, egy 28 éves srácra. Kérdezték autód hol van, szervizben? Mondom az nincs, nincs rá szükségem (van csak régi, de ne ezért szeressenek már). Furán néztek rám mind a 8 an. 22-27 közötti lányokról volt szó. Nem cicababák voltak. Rossz lányokat fogtam ki? 8 ból 8? Lehet, de szerintem ez nem véletlen, ha most leírja 20 gyks lány egyszerre, hogy nem kell autó, jó külső semmi sem, akkor is megvan a véleményem erről.
2014. febr. 12. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Gyakoris lányoknak semmi sem fontos, csak hogy valaki lepókhálózza őket
2014. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt írom, hogy nem kamu, úgyis a nyakamnak ugrik 1345334 fiú, hogy de...
2014. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De mi történt, miután látták, hogy nincs autód? Otthagytak?
2014. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hagytak ott, az gerinctelenség lett volna. De furán viselkedtek randin, utána meg hívásra sem válaszoltak (ami persze lehet, hogy az én hibám is, bár az igazi énemet adtam mindig, de szerintem ez az autós dolog is rátett egy lapáttal). Na mindegy, nem tudom.
2014. febr. 12. 21:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem kérdezted meg, hogy az övék hol van?
2014. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1.345.334 ???? Az durva... :)
2014. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. Az én páromnak tényleg nem volt autója, mikor megismerkedtünk, akkor egy évvel volt idősebb, mint te. Ez tényleg nem számított. Nem mondom, hogy nem lett volna jó, ha valamelyikünknek van kocsija, mert kb. 50 km-eket kellett buszozni egymáshoz, de megoldottuk.

Viszont belsőleg nekem alapból elég sok elvárásom volt, ezt beismerem: olyat választottam, aki nemcsak rendes, kedves, gondoskodó, de egyúttal magabiztos, talpraesett, vicces, szórakoztató, erős egyéniség is. Tehát hiába lett volna rendes, kedves, de félénk, csendes, kicsit mulyácska, akkor valószínűleg nem őt választottam volna.


Szerintem nem lehet minden nőt egy kalap alá venni, biztos sokan vannak, akiknek ennyire fontos az autó, de ugyanígy vannak, akiknek egyáltalán nem ez a lényeg.

2014. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Józsi te vagy az?
2014. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazudunk. Hazudunk bmeg, és fütyülünk.
2014. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
most mit számít hogy fent van-e gyk-n vagy nem? gondolod ha valaki fentvan itt akkor már egy igénytelen, ronda, forever alone vagy mi? kikérem magamnak..
2014. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!