Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy egy 28 éves szűz srác szinte szétpukkan a fájdalomtól és utálja a párokat, akik elmennek mellett az utcán, vagy bárhol látja ezeket, hogy azok folyton falják egymást és sugdolóznak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
4%
Nem igazán jellemző, mivel ritka az, aki 28 évesen szűz. A 28 éves szüzek közöl nyilván sokan vannak, akik depressziósak és hasonló lelki problémáik vannak. De nem hiszem, hogy mindenkinek.
2014. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%
azt nem tudom de minden esetre szánalmas. ahelyett hogy siránkozna inkább változtatna magán mert biztos hogy nem ok nélkül van egyedül.
2014. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

sok megkeseredett szingli van.

énis az voltam 22 éves koromig

aztán éppen jókor jó helyen, teljesen véletlenül

nézz úgy a párokra, hogy nem mindenki volt együtt már 12 éves korától. van aki 25-30-ig is egyedül szopik mint a torkosborz, aztán mikor már feladná, sikerül

vagy meghalt mindenkije, csak a párja van

nem tudhatod mi van mögötte, milyen az élete

és lehet hogy majd neked is összejön

2014. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem gyakori, legalábbis nekem volt ilyen ismerősöm, csak még idősebb volt és tulajdonképpen nem volt szűz, de vagy 10 éve nem volt nővel, na ő folyton azon rinyált, hogy ő nem bírja nézni a párokat, teljesen ki volt készülve.
2014. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mennyire jellemző,én 22 vagyok még soha nem volt barátnőm,egy csókot sem kaptam még soha. :/

Engem nagyon durván bántanak ezek,de csak legbelül.Szóval ezt a környezetem nem veszi észre egyáltalán,meg hát nem is gondolná senki rólam ezeket.

Az nem jó kifejezés rá,hogy utálom a párokat,csak rossz nézni hogy mindenki más boldog én meg egyedül vagyok,és senkinek nem kellek. :/

Szóval nagyon rosszul esik,és bizony el is fordulok hogy ne is lássam őket de ennyi.

22/F

2014. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
az h utál másokat a saját nyomora miatt az már fura...
2014. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

Most komolyan, aki 28 évesen olyan szavakat használ, mint hogy "szétpukkan a fájdalomtól", az az ember mit csodálkozik azon, hogy szűz?


Komolyan emberek. Ki használja ezt a szót, hogy szétpukkan, ráadásul ilyen szövegkörnyezetben?

2014. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én két diplomás, rendes, megbízható srác vagyok, rendes biztos munkahellyel (nem az a 200+ nettós bér, de nem nélkülözök azért). Káros szenvedélyektől totál mentes, soha egy buli, egészséges életmód, szóvak szinte minden. Ez persze soha semelyik lányt sem érdekelte, mer ez nem érték. Csendes pasi vagyok, ritkán szólalok meg, igazan akkor elég jókat mondok. így születtem, hogy nem beszélek sokat, ez így is fog maradni, nem tudok már rajta 30 körül változtatni. Ezzel pedig egyetlen lány sem képes megbékélni, ezt tapasztalom. nem vagyok tutyimutyi, csak kegyetlenül csendes. Ha baráttal, ha szülővel, ha lánnyal, ha gyerekkel beszélgetek, akkor is csendes vagyok, ez genetikailag kódolt. Egyetlen lány sem képes ezt elfogadni, még a hasonló csendes lányok sem. Mintha ez a világ bűne lenne és a szingliség jelvénye ez a szó, hogy CSENDESSÉG!
2014. febr. 12. 22:09
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
7,miért ne? még mindig jobb mint a meg..asz az ideg...
2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"szétpukkan a fájdalomtól",


Nem értem miért kell mindenbe belekötni. Nincs ezzel semmi baj, persze nem magasztos kifejezés, de a ,,ronda" lényeg benne van. ezt nem bírom, hogy miért kell mindenen fennakadni, manapság ha egy embernek egy anyajegye is a van az arcán, már azon is fennakadnak az emberek, hogy nem tökéletes. Mintha csak a tökély létezne, ha csak egy picit, egy szóban is eltérünk attól, akkor már a magyar ember megszólja a másikat. Több alázatot kérnék. Emberek vagyunk, hibázunk. Kérem!

2014. febr. 12. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!