Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltük, hogy találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy találkozunk, de azóta sem mondott semmi konkrétot. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Facebookon "megismertem" egy srácot, már egy jóideje beszélgetünk, tökjó minden, végre elhívott találkozni, mondtam neki, hogy válasszon két nap között, h melyik nap találkozzunk. Azóta eltelt pár nap, rákérdeztem már h akkor melyik nap legyen, de azt válaszolta, h még nem tudja, melyik nap lenne jobb. Holnap lesz az egyik nap, holnapután a másik és még mindig nem mondta, h mi legyen, pedig minden nap rám ír, sokat beszélgetünk és főleg ő érdeklődik. Van egy olyan érzésem, h fél, de én is... a lényeg, h nem tudom, most mi legyen... Kérdezzek rá megint, h akkor mi lesz a találkánkkal? De az olyan, mintha én akarnám annyira, ő meg nem is akarná. Ha nem kérdezek rá, akkor viszont lehet nem is fogja mondani...Én meg nem fogok otthon ülni mindkét nap a gép előtt és várni h mikor írja, h "na akkor most találkozzunk".

19/L


2014. febr. 13. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá,az a biztos.

Lehet,hogy csak várni akart az utolsó pillanatig,hogy mindent figyelembevéve dönthessen.

2014. febr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ó, dehogynem
2014. febr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi dehogynem?
2014. febr. 13. 02:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Arra értette, hogy ott fogsz ülni a gép előtt 2 napig és várni.

Remélem nem te vagy az a lány akinek fél éve ígérgeti ezt az a fiú aki 10 percre lakik tőle.

Írhatsz neki holnap annyit, hogy megkérdezd döntött-e már a találkozóval kapcsolatban. Ha viszont ismét kitérő választ ad akkor valószínű már elment tőle a kedve.

2014. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi akar veled találkozni, akkor az addig nem hagy téged békén mig te meg nem adod az időt, mikor, hol.Azt le nem tudod addig rázni. Ez a pasi nincs odáig érted, szerintem inkább más emberben gondolkodj.
2014. febr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nincs sok kedve hozzá.

Szerintem is, max mégegyszer utoljára kérdezz rá, ha ismét nem ad konkrét választ akkor inkább hagyd.

2014. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akar veled találkozni, akkor szól majd. (Nekem nem úgy tűnik). Én ha akarok egy nővel talizni, akkor elhívom valahova egyből. Ha nincs sok időm, akkor csinálok időt. (csajokra mindig van xd). A többi szerintem kifogás... 24/f
2014. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi lett? taliztam már sokszor így lánnyal, de mindig nekem kellett forszíroznom, nem nekik...
2014. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!