Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mesélnétek nekem aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek nekem aranyos sztorikat randikról?

Figyelt kérdés
esetleg részletesen is.:)
2014. febr. 15. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer a buliban egyik lányt, akinél úgy éreztem az előzetes beszélgetések alapján hogy sínen vagyok, megpróbáltam lekapni, de nagyon ellenkezett..ágő egy szituáció volt. Bedurciztam, és más csajokkal buliztam tovább :)
2014. febr. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
á helyett egy é akart lenni de gondolom nyilvánvaló hogy nem tudok gépelni.
2014. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a választ
2014. febr. 16. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
elvittem étterembe és elnéztem a számlát, 3000el több borravalót adtam a pincérnek de nem kértem vissza mer az égő lett vna, inkább ugy tettem mintha pont igy akartam vna. baromidrága 1 mutatvány vt, de a többi része fain vt
2014. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:D ez nagyon aranyos
2014. febr. 21. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A párommal csak barátként indultunk el bulizni majd láttunk egy hullócsillagot és azt kívántuk mindketten hogy a pár nap múlva lévő nagy csillaghullást együtt nézhessük.Ez így is történt^^
2014. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) és mi történt utána? szép volt?
2014. jún. 27. 23:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép és romantikus volt a csillaghullás^^
2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
aranyos nincs, de olyan van, hogy a pasi kérdi, hogy zavar-e, hogy még van felesége, 2 gyereke, és kicsi a farka :\
2014. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen randi volt de kiszöktem otthonról éjjel és hajnalban az országúton gyalogoltam háromnegyed órát,hogy ott legyek mikor leszáll a buszról a l.barátom de Ő lekéste és ott ültem nagyon féltem nehogy valami kocsi megálljon azután az apukája beparkolt elém és elmentünk érte a városba. Nagyon aranyos volt végig beszélgettünk elég gáz volt azt mondani hogy kiszöktem.:SD Aztán megtaláltuk a fiát és beszállt dőlt róla a piaszag keveredve parfümmel:D az úton fogta a kezem. Azután náluk aludtam. Aznap jöttünk össze.
2014. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!