Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbocsáthatatlan, ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáthatatlan, ha a randi előtt 20 perccel szólok, hogy közbejött valami, és halasszuk el fél órával a találkozást?

Figyelt kérdés
Munka után akartunk találkozni, már indultam volna, mikor a főnököm kérdezett, hogy tudnánk e beszélni. Az első önálló munkám lesz a cégnél, és azzal kapcsolatban kellett pár dolgot leegyeztetni néhány kollégával. Akkor azt hittem, hogy pár perc alatt letudom, de csúnyán elhúzódott, ezért halasztást kértem a lánytól, (sajnos az utolsó pillanatban) de ő ezt nem fogadta el. Próbáltam hívni, de nem vette fel, úgyhogy ezt buktam...Utólag belegondolva, mondhattam volna a főnökömnek, hogy holnap térjünk vissza a munkára, de nem hittem, hogy így elhúzódik. Elég szarul érzem magam, és megértem őt, mert előbbre helyeztem a munkámat, mint a találkozást, vagyis, inkább nem gondoltam át az egészet. Ilyen későn bunkóság kérni, hogy halasszuk el kicsit a találkozót?
2014. febr. 17. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A nők jönnek mennek a életed marad.
2014. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerelem ide-oda, a munka az első és ha nemet mondasz a főnöködnek, nem biztos, hogy másnap már kell menned dolgozni. Egyszer-kétszer illik elfogadnia a lánynak, ha nem tudja tolerálni ezt (kérdésből nem úgy tűnik, hogy megértené), hogyan fogja az élet más dolgait lekezelni kettőtök között? Akkor nem hozzád való és méltó lány.
2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak fél órával? Nem hiszem, hogy ez bunkóság lenne. Annyi ideig simán el tudja magát foglalni az ember.
2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
ha első randi lett volna akkor sajnos a legtöbb embernek ez megbocsáthatatlan, mert őszintén szólván ki az aki tényleg elhinné és nem azt gondolná h ezek szerint nem akar látni...
2014. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem az. Nálam olyan volt, hogy a srác randi előtt 5 perccel szólt, hogy késni fog. 20 percet vártam rá. De elnéztem neki, bármi közbejöhet és számítani kell az ilyen esetekre is. Úgyhogy ne érezd magad rosszul, te szóltál, ha ezen megsértődött az ő gondja.
2014. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, velem egy csaj 7 találkozásból 4-5 ször eljátszotta azt, hogy felhívott, hogy késik pár percet. Átlag 30 percet késett, első randin 10-15-öt. Én meg tudom ezt érteni, nem problémáztam. Persze a csajról kiderült, hogy csak hülyít és nem lett belőle semmi. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy azért az túlzás, ha valaki egyből lepattint emiatt, de ha sorozatos, akkor jogos. 23/F
2014. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a srác felhívja a lányt (vagy akár fordítva hasonló helyzetben), hogy sorry, de bent tartott a főnököm, ennyit, meg ennyit kések, az maximálisan korrekt...


Itt inkább a leányzó fejében van némi gubanc...

2014. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem lett volna gáz a munkában, ha eljövök, csak azt hittem, hogy pár perc alatt el tudom intézni az egészet, és nem húzódik így el. Meg már vártam is, hogy belekezdjek, és ezért gondoltam, hogy még belefér.. De szerencsére azóta megoldódott :)
2014. febr. 17. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem is lényeg hogy a fiú és lány milyen kapcsoltban vannak, találkozó és kész.

Ha előző nap mondod le, az határeset, de ha már aznap, szerintem az is elég gáz. Ezt általánosságban mondom, jelen esetben munkaügy jött közbe, és meg kell értenie.

De ne csinálj rendszert belőle. Sokan allergiásak rá. Gondolj bele hogy eleve úgy tervezed a napodat, esetleg más programokat utasítasz el emiatt, és végül bejelenti hogy mégse.

2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!