Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Férfiak! Történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Történt már veletek olyan, hogy egy nő miatt kerültetek veszélyhelyzetbe?

Figyelt kérdés
Barátnőtök, vagy egy esélyes miatt. Leginkább verekedésre gondolok. Ha igen, akkor hogy történt? Szórakozóhelyen, kocsmában, utcán, vagy akárhol máshol.

2014. febr. 20. 20:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Igen: életveszélyt okozó cserbenhagyásos izgatás áldozata lettem.


Amúgy meg intelligens ember nem verekszik, pláne egy nő miatt.

2014. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Volt, de nem verekedés miatt...
2014. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 YuY ***** válasza:
100%

Volt rá példa...

Egyszerűen táncoltunk szórakozóhelyen simulós résznél meg odajött egy hapsi, elkérni a barátnőmet "egy táncra", viszont ő nem akart táncolni a férfival, ezért kisebb szóváltásba kerültünk majdnem tettlegességig fajult a dolog. Hála Istennek nem történt semmi komoly.

2014. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3-as! Ilyesmi sztorikra gondoltam. Jó hogy nem történt semmi komoly.
2014. febr. 20. 21:02
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Volt velem is így. A barátnőmmel szakítottunk, de nem lett lezárva és megbeszélve. Én odamentem az albérletéhez és akkor együtt láttam oda érkezni egy sráccal. Én odamentem, hogy beszélni akarok a barátnőmmel, mert nem lett lezárva a dolog. A srác nem nagyon akart odaengedni, felszólítottam, hogy engedjen oda, mert elveszítem a fejemet. Ekkor előkapott valamit, nem akartam sérüléseket se neki, se nekem így elmentem.
2014. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Tedd már hozzá, kedves utolsó, hogy két pofon után mentél el...-.-
2014. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 medve5 ***** válasza:

Olyan jó,hogy itt a fiuk nem akarnak verekedni.

Vagy puhapö**ök vagy hazudnak.

Feleslegesen nem kell balhézni,de a csajodat védd már meg ...

2014. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem volt pofon! Képzelődsz.
2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Hát hogyne... :D És mond csak, mit is kapott elő a lány, ami miatt nem akartál sérülést, hm ?
2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
hát ha lenne olyan aki érdemes rá biztos,de így inkább élőpajzsnak használnám taktikai megfontolásból,felfog mindent ami ellenem irányul.:DD
2014. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!