Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti mit tennetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az ekezetek hianyaert. A helyzetem meglehetosen furcsa,ugyanis ket eve se veled-se nelkuled kapcsolatban elek egy maganyos,kisse befordult, arrogans, de alapvetoen intelligens es humoros fiuval, aki alapvetoen szamitogepes jatekfuggo. A kapcsolatunk tisztan barati volt, habar tudtam hogy tetszek neki sot szerelmes,hiszen ezt rengetegszer a tudtomra adta. A belso ertekei alapjan szivesen jarnek vele, de tudom magamrol,hogy ot-hat honapnal tovabb nem birnam mellette a termeszete miatt, o viszont annyira es olyan szinten ragaszkodik hozzam, hogy neki sokkal tobb ido kellene,talan egy egesz elet.

A masik problema az, hogy kulsoleg egyeltalan nem vonzo. Semmit nem tudok talalni a kulsejeben, ami picit is sarmos lenne, sajnos genetikailag eleg szerencsetlen szegeny. Nem tudom elkepzelni, hogy ugy istenigazabol vonzodnek hozza, vagy szex kozben teljesen at tudnam adni magam az elmenynek.

Nem tudom hogy mit tegyek. Az ido mulasaval nagyon elkezdtem kotodni hozza, de ez nyilvan megvaltozna, igazi szeretore vagynek ha vele lennek -felszines buta liba vagyok tudom. Szeretnem kiprobalni vele, de nem merem, nem tehetem meg az erzeseivel, hogy belemegyek a bizonytalanba, mert tudom, ha elveszit kart tehet magaban. Szeretnem ot szeretni.

Ti mit tennetek a helyemben?



2014. febr. 22. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bonyolult a helyzet de csak azért ne menj bele semmilyen kapcsolatba mert valakit jobb kedvre akarsz deríteni mert lehet h többet ártasz neki mint amennyi jót adsz. Minden ember átesik a szerelem érzésén, legyen az gép-függő, vagy átlagos ember. Szerintem meg kellene vele beszélned, hogy próbálja túltenni magát rajtad mert ha meg belemész te nem leszel boldog. Nem, ezt nem kéne :/ Viszont ez se biztos hogy jó ötlet, ha szorosan tartjátok a kapcsolatot, mert az meg neki úgy kínzás, ha gyakran lát, de tudja, h nem kaphat meg. Viszont segíthetnél neki annyiban hogy találjon egy jó havert aki ki tudná rángatni a függőségéből
2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni... Ez nem úgy megy, hogy szeretnéd őt szeretni.. vagy szereted vagy nem.. ha kicsit is bizonytalan vagy, ne hitegesd magadat se és a fiút se.
2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 2.valaszoloval ertek egyet!
2014. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sok baratja van, de ok szinten gamerek. Koszonom a tanacsokat, megprobalom megfogadni oket habar mar beszeltem vele errol hol durvabb, hol kedvesebb stilusban nem tagit.
2014. febr. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!