Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás közben fel szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben fel szokott állni neki. Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátommal amikor csókolózunk érezni szoktam hogy feláll neki....Ilyenkor nem rossz érzés neki hogy nem elégítem ki utána? Nem szeretném 13 évesen mert nem vagyok egy r****c aki fűvel fával összefekszik meg kielégíti... mit csináljak? Trollok kerüljenek! Előre is köszönöm a válaszokat! 13/L

2014. febr. 23. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vágd le neki. mégis mit képzel, hogy ott feláll?
2014. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia


Ez természetes, neki az jó. Nem gáz, ha nem elégül ki, maximum majd magának megcsinálja de ha nem abból sem lesz semmi baja. Csak akkor feküdj le vele ha már idejét érzed.


25F

2014. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Adj neki zsebkendőt.
2014. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Attól hogy feláll neki nem kell egyből kiverned neki vagy leszopnod.... Istenem :DD
2014. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az rosszabb lenne neki, ha nem csókolóznátok, úgyhogy mindent csinálj úgy, ahogy eddig.
2014. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az erekció az nem azt jelenti, hogy rögtön baszhatnéka van, néha "csak úgy" feláll főleg reggel
2014. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piriiiiii ***** válasza:
Ő hány éves?
2014. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Arra még nem is gondoltam hogy lefekszem vele.... "kicsit" korai lenne....
2014. febr. 23. 13:37
 9/13 A kérdező kommentje:
A barátom is 13 éves...
2014. febr. 23. 13:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd... mivel a csókolózás is egy szexuális tevékenység és bizony az előjáték része, ezért teljesen normális dolog, ha felizgul közben és "rááll a témára". Ha ez zavar, akkor kevesebb nyali-fali. Kicsik vagytok még hozzá.
2014. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!