Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha bejelölöm iwiwen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha bejelölöm iwiwen egy régi ismerősömet aki tetszik?

Figyelt kérdés

Már kb 10 éve nem találkoztunk és nem beszéltünk, de megtaláltam iwiwen és elég tetszetős :D

Ha bejelölöm akkor mit írjak neki? Írjak egyáltalán, vagy elég ha bejelölöm és ha akar akkor majd ő ír? (de mi van ha már nem emlékszik rám és csak függőben hagy, nem igazol vissza?) Viszont ha meg én írok neki, akkor az meg gáz... :S


(Lehet kicsit túlkomplikálom a dolgokat?) o_O


2009. dec. 11. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is bejelölök régi ismerősöket

igaz én nem azért mert tetszenek, de hát ha egyszer ismerem őket...........


egyébként nem gáz, de szerintem külön írni mellé nem kell. egyszerűen jelöld be, h mondjuk oviból ismered és kész.

2009. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mért lenne cicki.. hiszen ismreed.. amugy sztem ne irj neki ha akar vmit majd ö ugyis ir.. meg ha nememlékszik akkor is gondolom megkérdezi ki vagy vagy vmi . .:P
2009. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelöld be,ne agyalj ezen annyit!Ha nagyon bejön,akár írhatsz is neki,ne fogd vissza magad!Persze ne olyat,hogy de szexi vagy,tetszel,hanem olyat,hogy rég láttalak,mi újság Veled,stb.Egy próbát megér,nem?
2009. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sztem csak akkor ijr ha visszairt és nem tudja h ki vagy

sok sikert:)

2009. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. dec. 13. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
képzeld én így jöttem össze jelenlegi csajommal . és nagyon szeretjük egymást. remélem neked is összejön . ki ne hagyd;)
2009. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hú az én apám meg bejelölte az általános iskolai osztálytársát akivel pont 40 éve nem találkozott!! nagyon ciki!!! :D
2009. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Funktasztikus ***** válasza:
nem..
2009. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem, de ne támad le azonnal, ha érdeklődne utánad, hogy hogy bejelölted.. :) sok sikert!
2009. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbáld meg a facebook-on! 😃
2017. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!