Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok itt folyton arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok itt folyton arról papolnak, ha egy pasi 2-3 szor megcsalja őket, akkor nincs visszaút. De mégis akkor hogy lehet az, hogy egyes pasiknak x számú félrelépést is elnéz a legtöbb nő? Még a lány könyörgi majd vissza magát?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 27. 07:37
 1/10 Noydra ***** válasza:

Az ilyen nők buták. Jó, azt mondom egyet ellehet nézni, ha olyan speciális körülmények között történt...

De azt sem néznék el a normálisabbbak.

Viszont aki hagyja magát többször átverni, az egyrészt nagyon buta, másrészt megérdemli...

2014. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nőknek sokat jár a szájuk!!!
2014. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából egy ilyen férfinak szoktak mindent megbocsátani. Férfias megjelenésű (magas, izmos, jó-fellépésű), pénzes, tudja hogyan kell a nőkkel bánni, az ilyen férfiért tényleg oda vannak, nem pedig csak vállalható kompromisszumnak tartják.
2014. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A visszajelzések szerint en is tudok banni a nokkel, megsem vagyok gazdag, kifejezetten jóképű, izmos ferfi...
2014. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos a megcsalás megitélése sokrétű lehet. Nagyon függ a résztvevő személyektől, és a történéstől.

Van a fő társadalmi törésvonal, megcsalt=dobd ki. Semmire sem alkalmas reflex válasz, csak arra jó, hogy egyből tönkrevágjon mindent magad körül akár szükséges akár nem.

Ebből sokan meg sem próbálnak kilépni.

Én mindig arra vagyok kiváncsi, hogy kik a résztvevők, mi történt pontosan, hogyan, és miért.

Minden pár, és élethelyzet kicsit más, modell válasz nincsen. Ha valami törés van a kapcsolatban egyrészt lehet, és kell formálni mindkettő hozzáállását abban, hogy megpróbáljk helyrehozni, nem reflexből boritjuk a bilit, mert nem biztos, hogy kell. És lehet elég megtalálni az okot,vagy más megoldást, és életük végéig boldog pár. Meggyőződésem, hogy a megcsalaás miatti válások 90%-a megoldható/helyrehozható ha nem modell alapján azonnal döntenek, hanem aktivan meg is akarják oldani a gondot.


Másik szempont, hogy sokan ezt a hibát követik el. Az emberek hibáznak! Néha kiba. nagyokat, és nem csak félrelépésben. Ez is egy nagy hiba tud lenni, gyilkos a párkapcsolatra. De ugyanilyen gyilkos az állandó féltéknyeség, erőszak, idegesitő hiszti, szóval egy hiba amit el lehet követni a sok közül. A résztvevők bölcsességén múlik, hogy ezt megértik e, és ekként kezelik, vagy világvégének fogják e fel.


A kérdésre:

A szeretet megbocsájtó. Ezt inkább a nők értik (lévén érzelmi sikon jobban mozognak), és sajnos sok pasi meg visszaél vele. De legalábbis jellemzőbb a nők megbocsájtó tulajdonsága.


És azért valamit ne hagyjunk ki a számitásból. Lényegesen több nyitott kapcsolat/házasság létezik mint azt gondolnánk.

A rengeteg swinger klub, tengernyi édeshármas, párcsere, félig tudomásul vett szerető esete tipikusan arról tanúskodik, hogy a megcsalás az, amit egyik, vagy mindkét fél annak tekint. Ezért sincsen modell válasz, a megcsalás ténye relativ. Van akinek már egy kedves FB üzenet is az, és van akinél az édeshármas sem.

A kettő között végtelen árnyalat lehetséges (nem csak 50 szürkéből :D)

Ezek azok a (nem kevés) esetek amikről nem megy a nyűglődés itt sem, mert akinek működik az élete az nem itt panaszkodik ugye, aki rendszeresen swingerezni jár, az nem fog megcsalásos kérdeseket felrakni ide. Ugye a fórumkat nem az elégedett vásárlók sirják tele, hanem akinél bexart a cucc amit vásárolt.

2014. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noydra ***** válasza:

Dowd, azért más rinyálni, mint megkuratni magad valakivel.

De egyébként sokallom a 90%ot... legyen inkább 50, főleg nagyon fiatalon, mondjuk az én korosztályombam. A tiedben lehet, mert ott komolyabbak az emberek (elvileg), de 20 körül, meg főleg alatta... a megcsalás sokszor annyi, hogy meguntam a másikat, aztán váltok.


Egyébként, te voltál már olyan kapcsolatban, amiben valaki megcsalta a másikat?

Nem muszáj válaszolnod, csak érdekel :)

2014. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Noydra

Én erősen hiszem azt a 90% -ot :)

Csak a résztvevőkön múlik, hogy sikerül e. Lehet nekik segiteni, de alapvetően csak rajtuk múlik.


És a meg---atni magát kifejezést hanyagolom. Nagyon sokszor szép szexről van szó, csak nem a megengedett emberrel :D


Nem, még nem voltam. Én sem léptem félre, és a párom sem.

Két komoly kapcsolatom volt, az egyik az exem, a másik a feleségem :)

És mielőtt megkérdezed: megbocsájtottam volna neki/megbocsájtanám neki. Nekem ő a legfontosabb, egy ilyen marhaság miatt nem akarnám elvesziteni.

2014. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noydra ***** válasza:

Hát, szerencsés a feleséged, főleg ha ezt tudja :)

Nem sokan állnak így hozzá ehhez a dologhoz.

2014. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor szó került róla, elmondtam neki igen.

Köszönöm, igyekszem jó férje lenni, megérdemli. :)

2014. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy annyira szerelmes a fickóba, hogy még azt is eltűri neki, hogy átverje, kihasználja. És nem hallgat az eszére.
2014. febr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!