Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki milyen céllal olvasgatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen céllal olvasgatja ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Valami megoldást kerestek a problémáitokra, vagy esetleg mások problémáit segítitek leküzdeni?

2014. febr. 28. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Trollkodni :-D Na jó, nem (annyira). Nevetni, segíteni, megoldást találni az én problémámra, stb. Mikor milyen lábbal kelek fel.
2014. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Talán individulista vagyok?
2014. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Önsanyargatás miatt.
2014. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Trollkodni,és egy pár kérdésre válaszolni
2014. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt lehet szórakozni is sírni is. Kevés a valódi széles köröket érintő okos kérdés, de sok az ostoba kérdés. De még több az ostoba felelet.Mindenesetre itt is rálehet látni egy szűkebb kör gondolkodás módjára, beskatulyázottságára, valós információ hiányára, szegényes képzettségére és alacsony kultúrájára A tanácsok semmitmondóak, néha rossz tanácsok. Főleg , amit a kezdő tizenéveseknek adnak. A 25-30 évesek kapacitálják a 14-16 éveseket, hogy csinálják azt , amit ők csinálnak.
2014. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szeretek segíteni, viszonylag ritkán írok ki kérdéseket.

Az engem érdeklő témákban olvasgatok kérdéseket, segítek, ha tudok.

Jó érzés segíteni, persze van amikor rendkívül elcsodálkozom: például valakinek nem megy a szövegértés, utánanézek a problémának - google kereséssel első találat - megtalálom, belinkelem és írok magyarázatot hozzzá... Ezután az illető állítja, hogy nincs igazam...


Ismerkedni is szeretek, bár szerintem nem olyan sokan vannak itt fent a korosztályomból harmincasok...


Jó az is, hogy olyan témában ami mindig is érdekelt, de nem ismertem senkit aki adott témában jártas lett volna, itt lehet kérdezni attól aki otthon van benne.


Nagyjából ennyi.

2014. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Speciális okból. Régebben magányos voltam, és elkezdtem írni egy sztorit/novellát egy csúnya srácról, hogy milyen élete van.

Azóta már lett megint barátnőm, és az ihlet egy része odalett, de a legtöbb GyIk-es hozzászóló rengeteg inspirációt ad. Meg unaloműzés is.

2014. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!