Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megszabadulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszabadulni a randizás előtti (és közbeni) feszültségtől, "félelemtől"?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál!!!!
2014. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy valószínűleg a másik is hasonlóan érezhet.
2014. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem tudom,de feltalálhatnák az ellenszerét.
2014. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy akkor még nincs sok vesztenivalód, akkor meg minek parázni?! Ha meg a maximumon akar teljesíteni a másik előtt az ember, az önfényezés, egy álarc, ami idővel lehull és abból nagyobbat lehet puffanni.
2014. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én anno még 10 éve az első randijaim előtt bevágtam egy-két sört, aztán rá rágót.

De olyan is volt, hogy egy-két feles vodkát. (Azért vodkát, mert a vodkának nincs szaga, íze, amit megéreznek az emberen.) Pár csaj, pár randi után leálltam vele mert már nem voltam ideges utána, megtanultam az alapokat. Inkább vodkát igyál, mert attól nem büfögsz és ugye nem érződik.

2014. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az instant megoldás a feles vodka (nincs szaga).


A kevésbé instant, hogy úgy állsz hozzá, hogy nincs veszítenivalód. 5-6 randi után már simán megy.

2014. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-ból 3 ember piát mondott. Ebből 2 kifejezetten a vodkát ajánlotta.

Szerintem ez eldőlt :)

2014. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elmész előtte kondizni, vagy otthon edzel egy durvát, komolyan beválik :)
2014. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát akkor nagyon komolyat kell edzened, mert én még egy nagyon kemény edzés után is úgy izgultam... majd kiesett a szívem:DD
2014. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!