Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi segítség?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok de még nem randiztam soha de most elhívtam egy lányt. Tudnátok pár ötletet mondani hogy hova vigyem. Első csók + együttlét hányadik randin szokott megtörténni?

Nem akarok túl nyomulósnak tűnni viszont az ellentétének sem. 19 éves a lány



2014. márc. 2. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első csók az első-második-harmadik randin szokott megtörténni, neked kell kezdeményezni, de csak ha látod a lányon, hogy tetszett neki a randi.

Első együttlét amikor úgy érzitek...

Viheted pl sétálni szép parkokba, tavak mellé. Teaházba is mehettek, kávézó, étterem, mozi...

Autókázhattok is, mondjuk valami szép helyre. Fagyizni is viheted, ha bírja ilyen időben. :D Állatkert, vidámpark, vadaspark, szigeten sétálni (ha bp-i vagy), ............. Naggggyon sok a lehetőség. :D

2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csók lehet akár az első randin is,együttlét még véletlenül sem! Ha komoly kapcsolatot akarsz,akkor várj a szexel,nem kell azt a látszatot keltened,hogy csak arra kell Neked.

Mozit én nem ajánlanám,inkább valami olyan helyet,ahol tudtok beszélgetni,jobban megismerni egymást.

Nem szabad ennyire ráparázni,akkor csak elrontod. :)

Majd az egész adja magát,nyugi! :)

És sok sikert! :D

2014. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem legutóbb rögtön át hívott magához egy srác, és nagyon jól éreztük magunkat, mert nem kellett mással törődnünk, tudtunk csak egymásra figyelni. De még mindig úgy tartom jónak, ha az első találka egy mindkettő féltől független helyen zajlik le. Pl séta egy ligetben, leülni egy padra, és eközben beszélgetni. Esetleg vehettek elvitelre egy forrócsokit vagy ilyesmit. Itt a szép idő, ilyenkor alapból jobb a hangulata az embernek ha kimozdul. :)

Csók lehet már első randin is, bár ha rám hallgatsz, megvárod a másodikat, mert ha igent mond a másodikra, akkor a csókot valószínűleg már nem fogja visszautasítani, és legalább jobban várja majd a 2. randit.:) De ha úgy érzed, h nagyon bejössz neki, akkor nyugodtan lekaphatod az első randi végén is. Az első együttlét emberfüggő...én 1-2 hónap "járás" előtt biztos nem bújnék ágyba senkivel, de vannak akiket már első randikon ágyba lehet vinni, te tudod, h milyen ez a lány. Szerintem ne támadd le rögtön, ha komoly kapcsolatot akarsz tőle.

És ne izgulj, felesleges, tényleg... :) Én halálra paráztam magam az első randink előtt, de mikor megláttam elmúlt és minden ment magától, egyszerűen fantasztikus volt.

20/N

2014. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!