Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Jártatok már így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jártatok már így? Hazamentetek egy lánnyal és amikor levetkőzött a lány a mellei úgy néztek ki, mint egy tejeszacsó! (F vagyok)

Figyelt kérdés
Külsőleg átlagos volt a nő. Olyan. 35 éves. Volt már gyereke. Amikor levetkőzött olyan látvány fogadott, hogy elképesztő! Tudjátok régen, a tejet zacskóban árulták a boltokban. Ez mintha félig üres zacskó lett volna.

2014. márc. 2. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan létezett valaha zacskós tej? Erről még soha életemben nem hallottam, erősítsem már meg valaki.

Kérdező, egy 35 éves gyerekkel rendelkező nőnél ne is 16 éves feszes, felfelé álló kebleket képzelj el.

2014. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De azért a te zacskóid sem tejes-zacsi szerűek, ugye?
2014. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem csak olyan volt, hogy ruhában szép formás, arányosnak tűnt a nő melle a testéhez képest, és mikor levette, nem volt benne semmi, csak mintha két darab párizsi szelet lett volna ráragasztva a mellkasára. A melltartóban meg volt vagy 10 centi szivacs...na ez a szivacs.
2014. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3@ igen, olyan üres dohányzacskó szerűség volt a mellei helyett. Én is azt hittem, hogy ez nem létezik! Valami dohányzacskót odaragasztott.
2014. márc. 2. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

@16:17


Igen, létezett valaha zacskós tej, sőt még most is láttam valamelyik nap, meg is lepődtem, hogy még árulnak olyat (ráadásul ugyanabban a csomagolásban). Abban az időben inkább a dobozos tej számított újdonságnak.


---------------------------------------


@Kérdező


Nem írigyellek, nem láttam ilyet. Én azt szeretem, ha a nőknek szép, kerek mellük van. Az ilyen "zacskós" elég gáz lehet, bár 35 felett sajnos több nő is elhagyja magát. Szerencsére azonban még abban a korosztályban is vannak olyanok, akik jól néznek ki.


25/F

2014. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező! Mi lett végül? Vagy ez teljesen elvette a kedved a szextől?
2014. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os. Igen, úgyvalahogy!
2014. márc. 2. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Mi a probléma? Fogod a Neszkviket és csinálsz kakaót.
2014. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még üveges tej is létezett! Vastag papír dugó zárta le, amit be lehetett nyomni, így jutottál hozzá a nedűhöz, ami akkoriban nem volt homogenizálva, így szép vastag zsírréteg zárta le a tetejét.
2014. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre reagálva: nekem is volt olyan, hogy megkértem a hölgyet, hogy hagyja magán a melltartót, ha azt szeretné, hogy felálljon a cerka. Sajnos, később az exnejem is hasonló cipőben járt, csak a második feleségem cickója maradt szép feszes a szülés után is.
2014. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!