Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van a diákszervezetben egy lány aki nagyon szeretek eddig még nem beszélgettünk és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy szeretem. Szerintetek átöleljem vagy fogjam meg a kezét és nézzek a szemébe amikor elmondom neki hogy szeretem?
2014. márc. 2. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyítsd a kettőt, és tuti nyerő leszel:D
2014. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A második fog meg a kezét és modn el neki és kérdezd meg hogy nicns-e kedve eljönni veled valahova
2014. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Maximum tetszik! Az,hogy szereted kicsit túlzás, nem gondolod?:D Legcélszerűbb, ha egyszerűen elkezdesz beszélgetni vele, ha tetszel neki azt látni fogod rajta és megteheted a következő lépéseket!
2014. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az elsőn nagyon nevetek :D

szerintem még kicsit kerüld a testi kontaktot, elvégre egy szót sem ebzséltetek még.

nem tudom hány évesek vagytok, vagy egyáltalán igaz-e a kérdés, de egyefene, hátha létezik olyan ember akinek ez komoly kérdés: szerintem ha már tudja rólad hogy igen, te vgay xy, és itt dolgozol, akkor is bőven elég annyi, hogy eléállsz és elmondod neki hogy szimpatikusnak tartod, és megkérdezed hogy lenne-e kedve veled beszélgetni/megismerkedni (munka után).. ha igent mond, akkor várjuk a következő kérdést.

2014. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fú, bocs a helyesírási hibákért, kicsit siettem úgyhogy elmásztak a betűk.
2014. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!