Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Férfiak! Ti értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ti értékelitek azt, hogy egy nő nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok ezzel? Ez egy érték vagy inkább gáz?

Azért kérdezem,mert akárhol olvasok erről a témáról,minden weboldalon,minden újságban azt szajkózzák,hogy ha egy csaj nem sminkel akkor nem lehet igazi nő illetve jó nő. Én nem sminkelem magam és nem is nagyon szeretném. Most akkor én ettől kevésbé vagyok nő vagy jó nő?

20/N

Köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 2. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont szrok rá,prózaian fogalmazva.
2014. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen attól függ szerintem, hogy szép vagy e... mert egy szép lány smink nélkül is szép, de ha nem vagy szép, akkor javíthat a smink :D
2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nőtől függ. Sokan smink nélkül, természetesen is jól festenek, és persze vannak akik azzal sem. :)
2014. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem , ha a barátnőm természetes , mert nekem úgy szép.

Az anyukájának ugye más a véleménye és mindig mondja , hogy sminkelje magát , mert úgy lesz igazi nő...


F/18

2014. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem értékelem, de nem gond.

2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam ez egyértelműen érték, csak sajnos nagyon kevés ilyen lány van :)

Felnézek rád :D

19/F

2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, ha sminkeli magát, de ne legyen rajta 1 kg-os vakolat. Amúgy én személy szerint a természetesség híve vagyok e tekintetben. Tehát nem fontos a smink. VIszont annál jobban bírom a körömlakkot, kézen-lábon.
2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ASOT ***** válasza:

Nem lesz attól értékesebb számomra ha nem sminkeli magát.

akkor lesz értékes ha smink nélkül is szép.


Max annyi , hogy van ami már túlzás lehet.

2014. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Te ne aggodj ezer,ha nem sminkelted magad eddig,akkor semmi baj,nem attol vagy no:)

lehet sminkelni de se nem tulzasba vinni!!

2014. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok egy szépség smink nélkül,de én nem tudom elképzelni magamon,úgyhogy ha tetszem valakinek így akkor tetszem,ha nem akkor sem fogok magamra kenni semmit amit utálok azért,hogy valakinek tetszek.
2014. márc. 2. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!