Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok ezek (elpirulás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ezek (elpirulás, zavarbaesés, heves szívverés) a tetszés jelei?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy jóképű 19éves sráccal. Elmondása szerint és amúgy is kinézem belőle, hogy eléggé sok barátnője volt, és kapcsolatok terén tapasztalt.

Elmentünk biliárdozni, azelőtt soha nem biliárdoztam, de ő megtanított engem. Nagyon jól éreztük magunkat, egy kicsit feloldódtunk, közben egész végig kacérkodtunk egymással. :P Utána mikor meguntuk, leültünk inni valamit. Sokat beszélgettünk mindenféléről, és egyszer ellenállhatatlan késztetést éreztem, hogy megfogjam a kezét! Megfogtam és elkezdtem simogatni, nagyon megnézett és úgy elvörösödött, hogy csak na! Utána kimentünk és szorosan megöleltem, és megpusziltam az arcát! Szegénynek úgy vert a szíve, mintha kb. száz fekvőtámaszt csinált volna. Ezekután egy forró csók után(amit én kellett kezdeményezzek)elváltak útjaink.


De nem értem... azért pirult el, vert erősen a szíve és a többi, mert tetszem neki és talán valamit érezhet vagy épp ellenkezőleg? Mert én nem tudom eldönteni, tőle meg nem mertem megkérdezni. Segítsetek nekem!

U.I.: A találka után kb. 1 óra múlva írtam neki egy sms-t, aiben megköszöntem neki, hogy megtanitott biliárdozni és nagyon jól éreztem magam vele. Erre azt írta, hgy ő is. :)


17/L vagyok


2009. dec. 12. 20:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibáért, siettem :)
2009. dec. 12. 20:52
 2/13 anonim ***** válasza:
lehet h túl romantikusnak tüntél neki
2009. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ezt nem nagyon értem...
2009. dec. 12. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem siettél nagyon?Én ilyen gyors tempón nagyon meglepődtem volna...nekem akkor vannak ilyen "tűnetek".pedig nekem is volt már jó pár barátnőm...

18/F

2009. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én még nem jártam úgy lánnyal hogy megölelt volna, de a szemembe nézett mélyen, és puszit is kaptam, bizony nagyon elpirultam és vagy 300 volt a vérnyomásom és izzadtam is, de nagyon, szóval jól leégtem, nyugi, ez tuti a tetszés jele :)

23/F

2009. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem ma találkoztunk először... szerintem nem volt túl gyors. Meg már azelőtt is csókolóztunk egyszer. :)
2009. dec. 12. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
nem. ez annak a jele h. szarnom kell
2009. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem írni, hogy nagyon játssza a nehezen kaphatót... vajon azért, hogy harcoljak meg érte? Fiúk, ti szeretitek a nehezen kaphatót játszani? És ha igen akkor ezt élvezitek vagy miért? Nekem ez a kis "játék" nagyon tetszik nekem, jobb mintha egyből csak odadobná magát nekem , innen is látszik, hogy érti a dolgát, egyem a meg a kis szívét! :D
2009. dec. 12. 21:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meglepődött és örült neki.Biztatásnak is vehette.De az biztos,hogy örült neki.
2009. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos könnyen odaadom magam, ezért léptet le minden csaj
2009. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!