Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és kb 2,5 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és kb 2,5 hete felvettem msn-re és egész aranyos megkérdeztem tölle kb 1 hete hogy eljönne e velem moziba de mindig aztmondja hogy m meglátja vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 10:39
 1/6 blantom válasza:
79%
túl sablonos a mozi
2009. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vagycsak nem akar találkozgatni..

majd egy pár honap mulva térj vissza rá sztem..

2009. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismered már személyesen?
2009. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


msn-en már engem is hivtak randizni! Én azt mondtam hogy nem mivel férjem van!Lehet hogy neki is párja van vagy pedig nem jösszbe neki és nem akar megsérteni! Én a nyáron elfogadtam egy fiutol egy vacsora meghivást de ő meleg volt és igy párom nem szolt érte! Hát nem tom de valami mást találj ki vidd el vacsorázni és vegyél neki virágot sztem azt elfogja fogadni ha nincs senkije!

2009. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát barátja nincsen és sztem bejövök neki nemlehet az hogy nincs felkészülve?vagy vmi mert az tuti hogy barátja nincs mert mondta és elösször én kérdeztem tölle hogy van barátja e és ő mondta hogy nincs és megkérdezte töllemis hogy van e barátnőm és montam neki hogy nekem sincs de amugy 15 éves vagyok és őis :)
2009. dec. 13. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

11:55 vagyok


Akkor lehet hogy csak kéreti magát! Vagy lehet hogy még nemvolt barátja és lehet hogy csak fél vagy nem eléggé magabiztos!:) Akkor ne vacsizni vidd el hanem vidd el bulizni annak bekell hogy váljon!

Sok sikert!

2009. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!