Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de csak látásból ismerem, hogy irjak rá? (lent)

Figyelt kérdés
Csak nem tudom, hogy írjak rá, mert látásból ismerjük egymást, és ha valahogy ki is találnám, hogy hogy oldjam meg ezt, kovetkező gond, hogy miről beszélgessek vele első, második, harmadik, és a többi alkalmokon

2014. márc. 5. 18:08
 1/9 anonim válasza:
Hát sztem mindenképpen élőben beszélj vele és aztán facen. Ne nyomulj és ne beszélj magadról hanem inkább róla kérdezz tudj meg róla mindent!
2014. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 liza6789 ***** válasza:
nekem is ez a gondom 1 fiuval akit szintén csak látásból ismerek.. de próbálj meg ráirni és ha nem ir vissza és látta amit irtál akkor már tudni fogod hogy nem tetszel neki de ha visszair akkor nyugodtan beszélgessetek :) a hobbiárol,zenéről,sportról stb hajrá :)
2014. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem ismerem annyira akor, hogy beszéljek élőbe? :)
2014. márc. 5. 20:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszönj rá, ha látásból ismered, akkor gondolom ő is tud majd hova tenni téged. Aztán elmondhatod, hogy már többször láttad és megjegyezted őt, mert nagyon szimpatikus, csinos, és szívesen megismernéd kicsit jobban, ha nincs ellenére.


Ha élőben ezt így nem mered, akkor valami ilyesmit írhatsz első körben face-en is neki. Aztán jöhetnek a témák (érdeklődési kör, hobbi, sport, zene, filmek, könyvek, munka/tanulás, meg akármi... az már jönni fog magától).


Sok sikert!

2014. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Xy a suliból/munkahelyről/akárhonnan... Te voltál aki szerdán úgy futottál a 7-es busz után, hogy majd kiköpted a tüdődet? (olyan buszt írj, amin valószínűleg mindketten utaztok eleget vagy logikusnak tűnik, hogy ott láttad). Azt fogja írni, hogy nem... te meg: kár... gondoltam megkérdezem, hogy csinálod. Az a csaj majd elesett azokban a fene cipőiben :DD Ezután jöhet, hogy "egyébként tudod ki vagyok nem?" tisztázzátok, hogy honnan is... ne csak kérdezgesd... beszélj, sztorizgass de kérdezd is. Szépen elindul a beszélgetés... 24F
2014. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#4 ez a szöveg így elsőre szerintem egy kicsit túl gyorsan rámenős! Egyből tufni fogja hogy valamit akarsz tőle! De te sem várhatod hogy első nap járni fog veled! Nem rosszból :) elősször próbálj bárati szöveggel meg szólítani beszelgetni és szót ne ejts arról hogy bejösz nekem stb..az olyan lessz számára mint ha azt látnád benne hogy könnyen meg kapható! Próbálj meg ismerkedni vele facen vagy élőben de ne nyomulj egyből! Sok sikert haver ! :)
2014. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Szerintem az nem számít "nyomulásnak", ha az ismerkedés elején tiszta lappal indítunk. És gondolom magától is rá fog jönni a csaj, hogy a srác nem csupán csak barátságból közeledik (legalábbis ha nem h*lye, akkor levágja).

Az lenne nagyon durván nyomulás, ha rögtön az otthonába hívná meg például, de azt így, amit írtam, én nem tartanám nyomulásnak.

2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha azt játssza el az elején, hogy csak barátságot akar, akkor arra is van esély, hogy "barátzónában" is marad.
2014. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is kell tisztázni az elején, hogy mi is van, mert elég furalehet ha csak úgy "egy ismeretlen" elkezd vele beszélgetni :)
2014. márc. 15. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!