Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ebből lehet még kapcsolat vagy inkább felejtsem el a fiút? Azért mondhatott nemet, mert nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Tegnap rászántam magam, hogy ha már elmegyünk a barátnőmért az edzésére, beszélek vele, plusz reméltem a barátnőm bemutat neki. A barátnőm nem mutatott be neki, de gondoltam nem gond, mert bementünk vele párat passzolgatni. Többször aranyosan rám mosolygott és mikor többször is visszaadtam neki a labdát, ő furcsán megérintette kezem, szinte már simogatva. Utána váltotta barátnőmet, ő ment edzésre, mi pedig elmentünk sétálni. A barátnőm említette, hogy már tudta a nevem, mert ki is emelte, mikor látta jövök, hogy az én vagyok. Teljes nevemen. (Nem ismertük nagyon egymást eddig, csak látásból szinte, no meg pár mondatból.) Később, mikor vége lett az edzésének, visszamentünk és barátnőm odahívta hozzánk, nem-e velünk tartana, de ő nemet mondott, mert megy a haverokkal, pedig ott voltam én is. Ha tudja a nevem, valószínű azt is megtudta már, hogy nekem tetszik.
2014. márc. 8. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
majd hivd el úgy hogy csak ketten legyetek, és akkor kiderül:)
2014. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már volt programja, azért mondott nemet. próbáld meg.
2014. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg újra
2014. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább úgy kérdezd meg: nem tartana-e velünk, mert olyan NINCS, hogy nem-e! :D
2014. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!