Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nekem nagyon bejön. Mind külsőleg, mind belsőleg. Csak az a baj, hogy ő az (egyik) legszebb lány, így nemtudom bejöhetnék-e neki. Az osztálykiránduláson jól kijöttünk egymással. Elhívjam valahova?

Figyelt kérdés
Sokak szerint bunkó és k***a. De én nem látom ennek értelmét, mert végtelenül kedves lány. Eddig 1 pasija volt, álítólag azért mentek szét, mert nem tudtak miről beszélgetni. Ja és mindketten 15 évesek vagyunk. És ha elhívnám az rossz ötlet, ha csak sétálgatnánk és nem vinném el valahova?
2008. júl. 22. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd csak el nyugodtan!

Nem baj, ha nem konkrét "randihelyre" hívod, mondjuk moziba vagy étterembe, elég ha csak sétálgattok, és közben beültök egy kávézóba dumcsizni.

Ne gondold, hogy "túl szép" hozzád! Én is így voltam egy sráccal, ő is éppen azért nem kezdeményezett éveken át, mert magát nagyon alulértékelte és a "szépségem" miatt nem mert elhívni randizni. Aztán lemaradtunk egymásról, most mindketten bánjuk az elvesztegetett éveket...


Szóval csak bátran, ha már a kiránduláson jót beszélgettetek, akkor most is menni fog :)


A többiek véleményével (akik leszólják), pedig tényleg ne foglalkozz, a lényeg hogy te angyalnak lásd :)

2008. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
osztálykiránduláson? tehát osztálytársak vagytok? csak annyit mondok hogy én ezzel egyszer nagyon megszívtam hogy osztálytárssal jöttem össze...
2008. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal meg ne foglalkozz, ha azt mondják rá, hogy bunkó és ku . va, mert gondolom ezt csajok mondják, és akkor ez irigységből fakad, ha azt mondod, hogy nagyon szép. Hívd el bátran!
2008. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Évfolyamtársak vagyunk.

A fiúk mondják rá.

2008. júl. 24. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy szép attól még ő is nőböl van és az pont ugyan olyan mintha egy kevésbé szebb lányt hívnál el
2010. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!