Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés ismeretlennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés ismeretlennel, mi a helyes tempó?

Figyelt kérdés

Sok nőnél bepróbálkoztam az utóbbi időben neten keresztül úgy, hogy egyáltalán nem ismertem az illetőt, vagy csak 1-2 látásból. A legtöbbnél eljutottam addig, hogy találkozzunk és a legtöbbje nem is menekült el 1-2 óra után. Azonban körülbelül eddig jutottam mindnél, illetve 1-2x volt második találkozó is.

Úgy érzem, nem találom a tempót vagy csak nem értem, mi játszódik le ilyenkor a nőkben. Nem is tudom mit kérdezzek pontosan :D Talán ezt:

Számotokra milyen lenne az ideális ismerkedés egy ismeretlen férfival, aki nem feltétlenül a szépségével hódít? Mit kellene tenni neki, hogy több esélyt adjatok neki, mikor kellene virágot venni, mikor mit szabadna mondani, mennyire kellene a rajongását mutogatnia, milyen időtávba kellene a randikat beütemezni?


f/26


2014. márc. 16. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szex kell nekik ;) 22/f
2014. márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem az értelmesebb réteg érdekel, úgyhogy nem hiszem.
2014. márc. 16. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 Ez sajnos nem mindig igaz. Beszélgetek egy szexmániás nővel, több hete, Ő már a második válasznál akarta. Van egy lány, alig mert velem beszélgetésbe elegyedni, kemény munka volt meggyőznöm, hogy nem szexre kell, hanem "csak" beszélgetni. Ővele is sok hét van mögöttünk. Ez ugyan csak két példa, de jellemzően nem érzem, hogy szexet akarnának, inkább, azt, hogy félnek tőle.

Szerintem van itt (korban) hozzád való csaj.

2014. márc. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a hozzáállásodban látok némi hibát,pedig ha az elejét ilyen szépen összehozod,akkor ez tényleg sajnálatos.

a hiba a megfelelési kényszered.

választott szerepbe helyezed magad a választó helyett és ez megmérgezi az egészet,mert oda a határozottság a lazaság és a dominancia.

szóval fordítsd meg az egészet.

mit kellene neki tennie ahhoz,hogy érdekeljen téged,hogy esélyt adj,kiérdemelte-e a virágot,tehát válogatsz,választasz és értékelsz,nem ácsingózól,mert bármikor találsz jobbat nála.

pl

pár éve randiztam egy csajjal és végig az a szerepet hozta,hogy ő mekkora egy főnyeremény.

aztán viccesen feltett nekem egy találós kérdést-mesélt egy filmről és ki kellett találnom a címét-és ezzel toldotta meg-nah,ha tudod a megfejtést,akkor esetleg lesz egy második randink is.

én meg egy kis szünet után fapofával-és miből gondolod,hogy akarok második randit?

:D úgy megakadt,hogy köpni nyelni nem tudott,hebegett-habogott,olyan zavarba jött,hogy ő a főnyeremény nem kell valakinek.

aztán megkegyelmeztem,elnevettem magam és mondtam neki hogy-le kellett volna fényképezni a fejed,mert így elpirulni még senki sem láttam:).

és csak vicceltem,szívesen találkozok még veled-aztán megmondtam neki a megfejtést.

de ez a kis hecc pontosan éreztette vele,hogy nem ő itt az egyetlen döntéshozó,válogató és le is szállt a magas lóról.

2014. márc. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!