Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz a randim és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz a randim és most utdtam meg hogy jön a csaj barátnője is és ennek nem örülök mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor az nem randi...lehet hogy csak fél kettesben maradni veled...keresd az alkalmat!
2009. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a "csajnak", hogy csak vele szeretnél találkozni, nem kupaktanácsot tartani. amúgy ez tipikus ennyi idősen a lányoknál, még kis betojik :P
2009. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szólj neki hogy egy randira nem viszünk gyertya tartót, ha fél találkozni veled egyedül akkor hagyd a fenébe
2009. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vid el te is az egyik haverodat, ő a dig lefoglalja a másik csajt, te meg el leszel adig vele!!
2009. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dupla randi:) vidd a haverod
2009. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de első randi lett volna :D csajt meg bnőjét se ismerem sose láttam :D szal haverom se :D
2009. dec. 15. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan randi volt megbeszélve vagy csak az, hogy találkoztok? Ha randi akkor mond meg, hogy ne hozza, nem erről volt szó. És ne engedj ebből.


Ha csak az, hogy találkoztok, akkor törődj bele és legközelebb legyél okosabb.


19/F

2009. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nekemis volt 3x... készülj fel arra h. ink a bnőjével fog beszélni és te ettöl full ideg leszel és le akarod majd csapni a bnőjét xd. Próbálj minél többet beszélni... bár igy tuti szar lesz a randi :s legközelebb kérd h. 1edül jöjjön :) 16/F
2009. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de az tényleg jó megoldás ha viszed a haverod... csak imátkozz h. ne legyen ronda a csaj bnője... mer ugy haverodat nem naon fogja lefoglalni...

előző voltam

2009. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne készülj fel ilyen hülyeségre. Ha elmész biztos vele fog dumálni. Te meg égsz. Vagy ha nagyon határozott egyéniség vagy, akkor te veszed át a keretet és szóval tartod a kettőt, amiután még jobban fog vonzódni hozzád. Ha tudsz ilyet tedd meg, mert az nagyon cool. Én semmiképp nem tudtam volna14 évesen.


De az általános megoldás arra, hogy szólsz neki, ez így nem fog menni. Jöjjön egyedül, vagy tegyétek át későbbre.

2009. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!