Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randinak tűnik, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randinak tűnik, vagy sem?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve szerelmes vagyok az egyik évfolyamtársamba, de eddig nem nagyon mertem nyitni felé.

Az elmúlt néhány hétben rengeteget és akár órákig beszélgettünk, ezek zömét ő kezdeményezte. A beszélgetések során sokszor dicsértem őt, bókoltam neki, tehát éreztettem vele, hogy egyáltalán nem közömbös a számomra.

Pár napja összeszedtem a bátorságom és elhívtam őt moziba. Ő igent mondott, már a filmet is kinéztük.


A kérdésem az, hogy ez randinak számít-e vagy sem? Mármint ... ti ezt egy randira hívásként fognátok fel?

Ha ez randinak tűnik, akkor ott majd hogy viselkedjek? Mit csináljak?


Kérlek, ne nevessetek ki, igencsak kezdő vagyok még ezen a téren.

Csak értelmes válaszokat kérek!


15/F



2014. márc. 18. 17:42
 1/5 Mr. Brown ***** válasza:
Van jelentősége annak, hogy elnevezed a találkozót (ami egyébként szó szerint a randevú jelentése)? Változik ettől valami? Pont ugyanúgy viselkedj mint máskor, önmagadat add.
2014. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét. Mármint hogy el-e jön a moziba vagy lmeondja az uccsó pillanatban.
2014. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Igen van, mert ez lehet randi (szerelmi alapú) vagy csak egy sima baráti mozizás.

2.-nak:

Biztos vagyok benne, hogy el fog jönni :)

2014. márc. 18. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenképp randinak számít, és valószínűleg a lány is így gondolja, hiszen ő is keresett téged, te pedig teljesen érthetően kifejezted hogy tetszik neked. Legyél olyan mint mindig, de ha már így összejött neked ez a dolog, akkor mindenképp próbálkozz kézfogás, átkarolás, mert ezek nélkül a végén még azt hiszi, hogy te csak barátkozni akarsz. Sok sikert hozzá!


19 L

2014. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Köszönöm, megfogadom a tanácsod ;)


Kiegészítés a leíráshoz:

A beavatottra megyünk, egyrészt azért, mert a lányt érdekli, másrészt meg mert van benne egy erős szerelmi szál, ami esetleg megteremti a randihangulatot...

2014. márc. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!