Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lánybarátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyunk legjobb barátok, de nagyon szorosan kötődünk egymáshoz, gyakran keressük egymás társaságát, minden amit csinálunk meg gondolunk közös, közös pályára készülünk (zene). Az utóbbi pár hónapban, kb fél éve kezdtem rá máshogy gondolni, viszont ez mostanra megerősödött rendesen ez az érzés. Sokszor érzem úgy, hogy ő is úgy viszonyul hozzám, de néha meg teljesen elbizonytalanodok. Mit javasoltok, hogy viselkedjek vele, hogy észre vegye, hogy esetleg lehetnék "pasijelölt"? Lányok ti milyen jelekre figyelnétek fel?

2014. márc. 18. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg és én 18, ő 20 éves.
2014. márc. 18. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Frienzone?! Ne hogy felszedd mertvége a barátságnak plusz a kapcsolatotoknak is lőttek szakításkor...
2014. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy friendzone ez a bajom. Meg nem is ilyen tanácsokat szeretnék, mert nem érdekel már, ha vége lesz a barátságunknak, mert ez így nem mehet olyan sokáig nem fogom bírni, hogy ott vagyok vele és mégsem. Tehát ez el lesz neki mondva, ha tetszik neki akkor király, ha meg nem akkor ez van. Az érdekelne, hogy hogyan kéne viselkednem, hogy felfigyeljen rám, mint FÉRFI.
2014. márc. 18. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el egy kellően romantikus sétára/vacsorára, ha neki is kenyere az ilyesmi (vagy koncertre, miegyébre, amit mindketten szerettek), majd fogd meg a kezét és nyíltan mondd meg neki, hogy szereted.


Viszont ezt tényleg csak akkor érdemes megjátszani, ha biztos vagy benne, hogy mindketten kellően felnőttek és érettek vagytok ahhoz, hogy tudjátok kezelni egymás között egy esetleges nemleges válasz következményeit is.


Mert bár egyáltalán NEM szükségszerű, hogy egy nemleges válasz után azonnal lőttek köztetek végleg mindenféle baráti köteléknek, de tény, hogy egy ideig valóban megnehezítheti a dolgokat. El lehet ezt simítani és meg lehet maradni barátoknak, de ehhez tényleg kellően fejlett érzelmi intelligencia szükségeltetik.


Ha biztos vagy benne, hogy ez mindkettőtökben megvan, és ily módon be vagytok biztosítva a kevésbé kívánatos eshetőség esetére is, akkor hajrá és nagyon sok sikert! :)


Plusz írtam erről korábban bővebb lére eresztve is; ha érdekel, itt olvashatod: [link] - ha meg nem, akkor a fenti is bőven elég lesz. :)

2014. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam, nagyon kedves vagy, hogy ilyen választ írtál :) Mindenképpen el fogom neki mondani,(1000%) csak előtte egy kicsit be kéne magam, nem is tudom hogy fogalmazzak "ajánlani". Tehát úgy beszélgetni vele, vagy akárhogy is vele lenni, hogy megforduljon a gondolat fejében, hogy "lehet ez akar tőlem valami". És igazából ezt nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele, amivel nem barátként, hanem férfiként néz majd rám. Utána jöhet a fekete-fehér beléd estem... :)
2014. márc. 18. 23:02
 6/6 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha Te is érzed, hogy úgy viszonyul, akkor NE vacakolj annyit! Csak csókold meg váratlanul, mondjuk köszönésképp vagy akkor mikor épp beszél, v mond vmi vicceset. :)


Üdv,

SevN

26/F

2014. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!