Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A ronda, többségében barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda, többségében barátnő sem képes összeszedni típusú pasiknak szinte miért baj az már, ha élnek?

Figyelt kérdés
Nem is akar nekik senki sem segíteni igazán, csak olyan odalökök neki egy adag általánosításos szlogent, hogy ,,ne keseredj el, majd megtalálod a párod te is" dolgot. Ezzel el van intézve minden. Ha közli ez a pasi, hogy nem nagydumás (nem mindenki születik annak és nem mindenkinek fejlődik ez a területe hiper-szupernek, stand up comedysnek), alig van 1-2 barátja (ugye rondákkal kevesebb barátkozik), olyan hobbija van, ahol kevés nő van és nehéz ismerkedni (sakk és horgászat), akkor miért gondolja magában ezt minden nő (és nem is akar segíteni), hogy jobb lenne ha már megdö.lenél és átadnád a terepet a showman, szőke hercegnek, aki nem mellesleg bankár is. Empátia emberek (főleg nőktől), nem létezik?
2014. márc. 19. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor most elmondok valamit. Senkit nem érdekel a te sorsod. Nem azért léteznek az emberiek, hogy rajtad segítsenek, neked kell érte tenned.
2014. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hátha összejön egy szánalomszex.
2014. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnállak, szánlak. Segíteni viszont nem tudok. Sajnálatból legyen veled valaki azt szeretnéd? Nem hiszem. A sajnálatomtól meg nem leszel jobban. Csak higgy és reménykedj. Èn bízok benne hogy sikerülni fog de neked is kell és keresned kell szüntelenül. És akkor majd megtalálod.
2014. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van a kérdezőnek, egy kicsit erősre sikeredett ugyan, de attól igaz. Aki nem felel meg a normának, csúnya, azt mindenki próbálja eltüntetni, senki sem mutatkozik vele, az egója nem engedi meg. Viszont. Vannak, akiket ez nem érdekel. Most a barátokról beszélek csak. Úgyhogy bármit mondhattok, tényleg szinte mindenki kerüli ezeket az embereket, nincs olyan, hogy mindenkinek lesz valakije.
2014. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te figyelmet szeretnél, azt, ha sajnálna a világ, mert csúnya vagy. Amíg nem segítesz magadon nem változik meg semmi, ez nem közhely, csak olyan igazság, amit sokan nem akarnak felismerni, mert könnyebb azt várni, hogy valaki más majd kinyúl feléjük és megmondja neki a tutit. Hozd rendbe a magánéleted, a személyiséged, érj el valamit, és ne azon görcsölj, hogy nincs barátnőd, semmivel sem lesz jobb, vagy másabb az életed ha egyből egy kapcsolatot akarsz úgy, hogy lángokban áll az önbecsülésed és világképed. Találd meg a helyed a világban, és sok embert kezdesz majd megismerni, és sok idő múlva, de jönni fog olyan lehetőség is, hogy összejöjjön a barátnő téma.
2014. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most akkor azt ne mondjátok már nekem, hogy minden pasinak, férfinek, akinek van párja (az a 2 milliárd férfi kb), annak mind a plafonon van az önbizalma? Kizárt, mégis ezzel offoltok itt.
2014. márc. 19. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Az. Hozd rendbe a személyiséged. A személyiséged. Ezt te som gondolod komolyan. Meg érj el valamit. Nagyon könnyen dobálózol a nagy szavakkal.
2014. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts már. Most mégis mi a sz#rt írjunk az önsajnálatra? Ezek annyira csökönyösek, hogy minden érvre csak azt tudják írni, hogy "de én ocsmány vagyok, nekem sosem lesz nőm", akkor most mit kezdjünk velük? Nagy részük csak felidegesít, hogy ül a 4 fal között, zabál meg gyakorizik, de ő olyan magányos és sosem lesz nője. Hát így biztosan nem. És ha valaki megírja neki, hogy "szedd össze magad", akkor arra is csak azt tudja írni, hogy ő milyen csúnya, és minden kegyetlen barbár nőnek az izmos férfiak kellenek. Nincs értelme bármit is írni ezeknek, ezért gondolom már feleslegesnek őket... Bocs.
2014. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom Te is alacsony vagy kérdező. Az alacsony férfiakat alapból barátzónába teszik, mert az nem trendi illetve nem passzol a magassarkúhoz stb stb. Szóval ha ilyen 170cm vagy alacsonyabb vagy akkor sok jóra ne számíts. A másik ha kicsi a farkad 12-13cm hosszra és kb3 cm vékonyságra, ott szeretnek nagyon odaszúrni. Szerintem max csak levegőnek néznek. Az nem gond ha élsz, ezeket ez nem érdekli. A gondok ott kezdődnek ha te barátzónás esetleg bepróbálkozol náluk. Empátiát ebben a világban meg szerintem ne várj.
2014. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt valahogy tényleg nem bírják, ha egy olyan pasi, akire ha ránéznek és barátzónába pakolják, na akkor az bepróbálkozik náluk. Olyankor mintha elszakadna náluk a cérna és kikelnek magukból. Minta egy állat lennél, aki meg akarja őket harapni, és ezt meg kell akadályozni, szinte el kell pusztítani. Amúgy nem vagyok annyira alacsony, 176 cm. 78 kiló (elég izmos). 19,5 ös a péniszem és 4,7 vastag. Tehát nincsenek rossz testi adottságaim. De ugye ha az arcom nem jó, akkor hiába vannak jó testi adottságaim, a nőket csak a fej érdekli, ha az kuka, akkor lehetsz te ott lent Rocci Sifredeni is, nem érdekli őket. Iszonyat arcorientált nép.
2014. márc. 19. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!