Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Finoman szólva sem csípem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Finoman szólva sem csípem a nőket, de nehéz nélkülük élni és kell a szex?

Figyelt kérdés

Az más kérdés, hogy ők a szexet csak a szupermeneknek akarják adni hálából. Ezt olvastam. Ne tessenek engem hibáztatni, de ez a legtöbb tizen és huszonéves lányra igaz szerintem.


,,Miért utálom a nõket? (Akinek nem inge, ne vegye magára!)


Az alapkérdés az, mi a nõk célja? Miért vannak? Természetesen nem biológiai vagy evolúciós értelemben, hanem a való életben mi a szerepük?


Mit csinál egy no? Mi az élete célja?


Semmi. Egy no élete célja az, hogy o legyen mindig, mindenhol a legfontosabb. A no létezésnek célja a mero egoizmus. Mit tud egy no magától megtenni? Semmit. Mire képes? Semmire.


A legtöbb no funkciója és élete értelme az, hogy tetszeni akar. Ezért - mint semmi másért az életben - tenni nem óhajt semmi megeroltetot, hanem általában kimerül ez egyszeru megoldásokban, mint pl. sminkelés és öltözködés.


A noknek nincs önbizalmuk és totális önértékelési zavarban szenvednek. Ennek nagyon egyszeru az oka: mivel soha semmit nem tesznek az életben, soha semmilyen sikerélményük nincs, ami önbizalmat és helyes önértékelést adhatna. Különösen azért is van így, mivel semmit nem tesznek, semmiben nincs tapasztalatuk sem."


Ellenben azt én főzném hozzá, hogy semmiben sem jók igazán, de mindnek (ismétlem, az összesnek) magasak az igényei. Magabiztos (ha ő nem, akkor mit akar), helyes, jól kereső (ha ő nem, akkor mit vár), magas (magassarkú fetish), sportos (ha ő 1 métert sem megy, akkor mit vár) stb pasit akar. De ez mindre igaz valamilyen szinten. Hol rontottuk el a nőket (társadalom). Kéretik nem törölni a kérdést, mert igenis komoly tartalmú, ha fáj itt ez egyes nőknek, akkor is nagyon komoly.


2014. márc. 19. 20:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
ki bántott kicsim?:DD
2014. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
egy újabb panaszlevelet olvashattunk.
2014. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
Szar gyerekkorod lehetett. Elrontották a nevelésed, picikém?:( :D
2014. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő hozzászólásokat az unitelligens emberektől.
2014. márc. 19. 20:51
 5/42 anonim ***** válasza:
3%

ember le a kalappal.

ugyanígy gondolom én is.

bár nem vagyok búvalbélelt, de ezen gondolkodom már hosszú évtizedek óta.

2014. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
A nők évezredekig komoly elnyomásban éltek (van ahol még most is), és szerintem ennek genetikai lenyomata minden nőbe mélyen bevésődött. Valahol természetes - még ha nem is jó - hogy most sokan átesnek a ló túloldalára.
2014. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem jártatok suliba, hogy kérdésre kérdéssel válaszolni a legnagyobb butaság? Ideje suliba menni újra. Érveket kérek, pro és kontra. De úgy, ahogyan itt lett ez megfogalmazva.
2014. márc. 19. 20:52
 8/42 anonim ***** válasza:
10%

Tény, hogy nagyon sok nő ilyen, amit leírtál, de nem általánosítanék kátszázadjára is. A normálisabb fából faragott nők célja, hogy boldoggá tegyék a férfit, aki őket táplálja lelkileg. Ez a szeretet, szerelem magként átkerül a nőbe, ahol megfogan és egy magasabb, magasztosabb érzés születik bennük, amit női bájaik segítséségvel felszínre csalogatnak és visszaadják sokszorosan a férfinek. Tehát a nő szerepe biológiai célján kívül az, hogy erőt adjon a férfinek a szeretete, szerelme által, amitől a férfi erőssé válik és még inkább sikeressé tud válni a hivatásában, munkájában, érzelmi világában, ami mintegy öngerjesztő folyamat, minden siker, boldogsága alapköve. S ha ő erős, akkor mint tudjuk csak az igazán erős lelkű férfiak tudnak igazi gyengédséget adni a nőnek, akiben megfogan....körforgás.


Sok az idióta, ne tőlük tanulj.

2014. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Édesanyádról is ez a véleményed?
2014. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
2014. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!