Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettségi időszak alatt csajozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi időszak alatt csajozás?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le erről a véleményetek, kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondold erről.

2014. márc. 20. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
az csak egy hét...
2014. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én érettségire semmit nem tanultam,de szín ötös lett.

de ha te valóban tanulni akarsz,akkor is simán mehet mellette a csajozás.

gondolj bele,egyetemeken egy hét alatt többet kell tanulni,mint a gimiben fél év alatt.

2014. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés, kb egy hete v nem is tudom, na lényeg, hogy egy ilyen dolog miatt ne mondj le a szerelemről!:)
2014. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Ez csak egy érettségi! Majd a záróvizsgán!.. Vagy ott sem...
2014. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, ha ilyen hülye kérdések merülnek föl benned akkor valszeg te magad is hülye vagy. :D
2014. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyevagy..majdelmulixxd
2014. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem tanácsolom, persze ezt nem lehet így kontrollálni!

Záróvizsga előtt állok, szakdogám leadásáig egy hónap maradt és sehogy sem állok vele, a tételeket még nem is tudom, és teljesen el vagyok csúszva. Ez mind azért, mert képtelen vagyok koncentrálni, és rajta kívül másra gondolni.

A szerelmi ügyeket jobb a nyugalmas időszakra hagyni, önmagunkban is elég idegőrlőek tudnak lenni. :D

Ettől függetlenül más lehet nagyobb önuralommal rendelkezik és neki megy. :)

2014. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én inkább hanyagolnám,attól függ mennyire tanulsz gyorsan,és mennyire tudsz koncentrálni..:D
2014. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!