Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? :D

Figyelt kérdés
Múltkor a suli 2 menő csávója (xD), akik 1 évvel felettem járnak, a földszinten megálltak, mert az alaksorban volt órájuk(ének) nekem meg töri, de őket mindig hamarabb elengedik és a 2.-on van az osztálytermük. Szóval csak látásból ismernek meg facebookon is láthattak.. aztán az elkezd az egyik vigyorogni rám, és a másik, aki meg nem nem szokott köszönni, úgy köszönt nekem, hogy Szia xy! (ő is mosolygott) És miután elmentem, befordultam a lépcsőnél hallottam, hogy ők is elmennek. :DD Osztálytársaim, akik jóval előttem felmentek, látták, hogy rég ott álltak.:D

2014. márc. 22. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Úristen rám néztek és és és köszöntek is... vajon mit akarhattak??? :O Mondjátok meg... tényleg bejövök nekik? Biztos azért köszöntek mert tetszem nekik és észre vettek :O De azért kiírom ide a kérdést mert megosztom ezt az eseményt veletek, és annyira örülök h 2 ilyen menő srác köszönt biztos holnap meg is csókolnak, nem abba bele se merek gondolni.. jujj de izgulok ahh annyira
2014. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas kis 10 éves gyerek, akire ránzéztek. mit akarhatnak??? uhhh mondjátok el... -.-


a kulcs szavak: flört randi találkozás


most bele éled magad h rád néztek utána meg ha tobbet nem is koszonnek meg megsertodsz mert azt hiszed h tetszettel nekik.


"Multkor a suli 2 meno csavoja xd xd xd xd xd"


Mekkora story, aztán koszontek is :OOO soha nem nézett rám és nem is koszontek nekem :O es most igen, tortenelmi pillanatok eszre vettek engem ^_^


Inger szegeny vilagban elsz.


Ha vki likeolja egy posztodat azt is ki fogod irni h: tenyleg tetszik neki azert likeolta??? :O


Ha vki rad nez: ^_^ vki jám nézett a sujiban és észje vette h én is odajájok, tényleg je akaj vejem feküdni??? :OOO


Ha vki oda megy hozzád: Egy helyes fiú (((xd xd xd))) oda jött xddd. Azt mondta h: Megcsináltam-e a matek házit?... Ez azt jelenti h el akar hivni jandija?? ^_^ ^_^ ^_^ :OOO


[Ezért megérte egy 0%-os értékelés...]

2014. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es, lefordulok a röhögéstől!!!
2014. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
#12 Nagyon nagy! :DDD
2014. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,hogy egy tök átlagos helyzetbe belegondolsz olyat ami nincs is.
2014. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Hagyjátok már szerencétlen!!:))hülyék..XD (jó én is szétröhögöm magamat :DDD)
2014. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel nem volt jobb dolguk, és csak "hülyültek". A suliba mi is mindenkire ráköszönünk csak úgy hogy zavarba hozzuk, mert az vicces.
2014. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!