Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet a kudarcokat könnyen és jól kezelni?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén. Hiszen szerintem nálam legalábbis ez a gond. Nem viselem jól a visszautasítást.
2014. márc. 22. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kudarc, csak eredmény. Ha az eredmény nem az, amit el akartál érni, akkor próbálj meg rájönni, hogy mi volt az, amit másként kellett volna csinálni. Az is segíthet, ha olyan embereket figyelsz, akik már elérték azt, amit te szeretnél, és megpróbálsz rájönni, hogy hogyan sikerült nekik. Szóval a kudarc csak a fejedben létezik, hozzáállás kérdése az egész. Lazulj el egy kicsit. :D
2014. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kudarc ér bármiben, találnod kell adott nap egy olyan örömforrást, ami sikerélménnyel tölt el, ami boldoggá tesz. Ami kiegyenlíti a negatív érzéseket a mérleg nyelvén a pozitívval. Magyarul helyettesítened kell a kudarcélményt sikerélménnyel. Mindegy, mibentalálod meg az örömöt.
2014. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp kezeli a kudarcot. Valakit megtör és valakit erőssé tesz. Én úgy kezelem,hogy ha kudarcot vallódtam már csak azért is megcsinálom. Gondolj arra,hogy miután elérted amit szerettél volna milyen elégedett és boldog leszel. :)
2014. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!