Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik távkapcsolatban élnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban élnek! Milyen időközönként találkoztok, mennyi a távolság köztetek és milyen gyakran beszéltek pl interneten/ telefonon?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedtem az interneten egy fiúval, egy ideje tartjuk már a kapcsolatot, de nehezen akar összejönni a találkozó (mindkettőnk részéről), érdemes még vele foglalkozni, hogy hátha lesz belőle valami? Kb 1 órányira lakunk egymástól, ő sokszor elfoglalt, és nekem sincs mindig időm mindenre. Ti abbahagynátok már ezt az egészet, vagy mennyi a max idő, amíg tudnátok neten ismerkedni találkozás nélkül? Neten is néha sokat csevegünk, de van, hogy 1-2 napig nem is hallok róla, vagy max 1-2 üzenet tőle, hogy hogy vagyok, aztán nincs is fent, gondolom elfoglalt.. Ez hosszútávon elviselhetetlen lenne a számomra. Találkoztatok már ilyen fiúval? Létezik, hogy változtasson a dolgokon kicsit, hogy több ideje legyen a barátnőjére? Ha mégis összejönnénk, és csak párhetente tudnánk találkozni, megőrjítene a hiánya, közben meg nagyon kedvelem, mert hasonló felfogású fiú, nagyon sok dolog tetszik benne.
2014. márc. 23. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az "egy ideje" intervallum alatt nem voltatok képesek azt a rendkívül hatalmas 1 órás távolságot leküzdeni azért, hogy találkozzatok, akkor nincs értelme folytatni.


Illetve az 1 óra távolság az nem távkapcsolat. Néha pesten van olyan, hogy ugyanabban a kerületben eljutni A-ból B-be több mint 1 óra.

2014. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy kérdező... te sem tudod mi az a párkapcsolat... Az 1 óra az semmi. Ha igazán fontos lenne nektek a dolog, már rég megoldottátok volna...
2014. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 1 órát buszozok suliba, 1-et pedig vissza...
2014. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1 óra még közel sem távkapcsolat. A volt barátommal laktunk egymástól egy órára, két különböző városban, de nyáron minden nap gyalog megtettük azt a távot hogy találkozhassunk .

Jelenleg valódi távkapcsolatban vagyok. A párom 1000km-re él tőlem. A kapcsolatunk kezdetén ez még 1500km volt, ha nem is egy világ, de 2-3 ország választott el tőle.

Jelenleg két hetente találkozunk, egyszer ő jön, egyszer én megyek. Van, hogy 16 órát utazom haza, és reggel, amint megérkezek, lepakolok, és már indulhatok is suliba.

A kapcsolatunk elején 3 hónapig nem tudtunk találkozni, csak skypeon láttuk egymást.

Ez a két hetente sokkal jobb, de még mindig nem az igazi, úgyhogy tervben az összeköltözés.

2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 óra az lóf...sz! 1 óra mivel? Tömegközlekedéssel? Az kocsival fél óra. Az nem távolság. Persze azt nem írod hogy te mit teszel a kapcsolatért. Csak hogy ő elfoglalt meg legyen több ideje...

Szerintem egyszerűen mind a ketten belesz...rtok az egészbe.

2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, és az első találkozóra kb 3 hónapot kellett várni.
2014. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát tudod én erre azt mondom hogy volt nekem is egy olyan ember az életembe akit nagyon szerettem (nem a neten ismertem meg) és minden egyes nap képes voltam hajnalba felkelni hogy láthassam hogy találkozzunk (kb 3órás út)...

És nekem is rengeteg dolgom volt mégis képes voltam elhalasztani .. Tudod mért azért mert szerelmes voltam. És minden időmet próbáltam vele tölteni és nem csak kifogásokat keresni. Ha két ember (valójában) szereti egymást akkor mindent félre dob azért hogy vele lehessen..

2014. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
400 km távolság, minden hétvégén jár haza. Beszélünk naponta, de nem órákat, van, hogy csak pár mondatot, mert sokat kell tanulnia, stb..
2014. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1 óra az neked távkapcsolat? valaki annyit utazik iskolába,munkahelyre stb..naponta! nem 1-2 hetente:D örülnék én ha 1 órára laknak a barátom :) de ha nemtudtuk megoldani hogy egy hétvégén mondjuk összefussatok akkor füst az egész...sőt én amit te "távkapcsolatnak" nevezel én nem ajánlom az ellenségemnek se...én már megjártam a távkapcsolattal a poklot :D ha szeretnél lelkileg roncs lenni hajrá! nekem ez a véleményem a távkapcsolatról:S

18/L

2014. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahol 900-1000 km távolság van 2 ember közt és a neten indul a kapcsolat, ott akár 4 hónapot is kell várni...Ez már "valami", nem 1 óra, könyörgöm! ennyit még Budapesten is utazol...
2016. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!