Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi visszautasítást hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi visszautasítást hogy a legjobb kezelni?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenképpen könnyedén, mosolyogva, azt nem tudom, illik e még így utólag tudatni a lánnyal, hogy azért sajnálom, mert nagyon tetszik, és szivesen megismertem volna.

2014. márc. 26. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell még firtatni.
2014. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még van ezer más csaj, jöhet a következő!
2014. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, persze, csak ennek az egynek mit mondjak. Nem világvége drámázásra gondolok, csak mégis jólesne elmondani neki konkrétan is hogy örültem volna, mert tetszik. Bár gondolom ez egyértelmű, mert amúgy nem hívtam volna el. Nem tudom, csak úgy érzem kéne valami.
2014. márc. 26. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell mondani semmit. "Szia" azt kész...
2014. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de jobban jártál, hogy visszautasított nyíltan, mert így tisztában vagy a dologgal, és tovább tudsz majd lépni. Én választ sem kaptam.
2014. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem utasított vissza, remélem nem is fog :D

Ez csak egy lehetséges verzió.

2014. márc. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!