Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Étterem, romantika, bárzene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Étterem, romantika, bárzene?

Figyelt kérdés
Szeretnék elvinni egy lányt étterembe ahol finom az étel, nem szeretnék elszeparált helyeket, illetve nem eget verően fontos számomra. Mindenféleképp vacsora időre gondoltam és szeretném ha lenne bárzene. Fontos lenne, mert számot szeretnék neki játszatni és kifizetném. De a vacsora során érné más meglepetés is... Tudtok ilyen helyet?

2014. márc. 27. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel... Nem csak ez lehet a romantika. Sőt, a legjobbak(mint én) nem így teszik.El mész vele egy parkba, viszel neki 1 olyan virágot, amit nem vettél,hanem letépted a földről.A többi már csak a viselkedéseden múlik.
2014. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem te nézel túl sok filmet. Nem azt kérdeztem hogy legyek romantikus, mert nem ez az egy variációm van, de elakarunk menni vacsorázni! You understand?
2014. márc. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!