Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kovetkezo a problemam. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kovetkezo a problemam. Nem szepek a fogaim (genetika, rosszul nott ki), de feherek es sorban vannak csak hegyes a 2 szemfogam. Visszataszito lehet?

Figyelt kérdés
Talalkoznek egy fiuval de nem merek mert felek hogy nem fogom tudni tartani a szemkontaktust a fogaim miatt, o pedig azt fogja bamulni milyen rondak a fogaim es nem lesz utana folytatas, nem lesz eselyem...Mit tehetnek? Ne talalkozzak vele? Azt viszont nem szeretnem hogy emiatt ne tudjam tartani vele a szemkontaktust mert azt fogja hinni azert van mert nem erdekel. Ha magabiztosan mosolygok csunya fogakkal az lehet jo pont? Hogy ha nekem nem ciki neki se lesz az?

2014. márc. 27. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz ez probléma nem fogja őt zavarni nyugi.
2014. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pont leszarnám.
2014. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ronai válasza:

A fő ok a saját bizonytalaságod.Ahhoz hogy megszüntesd kérj egy konzultációt olyan fogorvostól ahol a szép mosolyért dolgoznak, a fogak gyógyításán kívül.

Ma már számos esztétikai megoldás létezik , csak buzdítani bátorítani tudlak ne halogasd és csináltass gyünyörű fogakat mert igenis sokat számít, jól érzed!

2014. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg fiatal vagyol nem csinaltathatom meg :(
2014. márc. 27. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:

xard le

nem lényeges tényező

találkozz csak vele

vigyorogj nyugodtan

nyugi ő is zavarban lesz majd

2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem értem mi a problémád... kép esetleg? el nem tudom képzelni... helyén vannak a fogaid, fehérek, és még szemfogad is van. ez normális!
2014. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 XHUNterX ***** válasza:
Fehér, sorban van. Mi kell még? Hegyes? És? Talán még szexinek is fogja nézni. Legalábbis szerintem jól nézhet ki.
2014. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem szépek? Fehérek és sorba vannak, mi kell még? Hegyesek a szemfogaid? Nálam plusz pont, én ezt mindig is szexinek találtam.

24F

2014. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azta :O Nekem is pont ilyen, de eddig mindenki azt mondta, hogy észre se lehet venni és az átlagtól fehérebb és arra figyelnek :D
2014. márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Armin Porter válasza:

A vámpírok rohadt menők mostanság.

Viccet félre téve a te hozzáállásod szabja meg, ami kapásból negatív. Ha szexepilként tekintenél rá, akkor tuti bepasiznál, de mivel erre képtelen vagy marad a fogorvosi megoldás.

2014. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!