Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányokhoz szól a kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés, de jöhetnek tapasztalatok ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kérdésem pedig a következő: Tényleg igaz az, hogy ha randira mentek egy sráccal van, hogy direkt késtek?

Egyik ismerősöm mondta ezt, hogy volt mikor meglapult valahol és 10-20 percet várt csak azért, hogy lássa a srác mennyire akad ki ettől. De ő csak azt akarta tudni, hogy a srác tényleg komolyan gondolja-e az egészet, és mennyire tud örülni annak, hogy megérkezik. Meg az is fontos, ha késik egy lány utána, hogy milyen a srác viselkedése felé.

Ez most tényleg igaz?



2014. márc. 30. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam késni, a pontosság híve vagyok :)
2014. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Oké, de te el sem gondolkodtál ilyenen esetleg?
2014. márc. 30. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ez attól függ hogy ismered e a partnert vagy első randi.Az elsőnél talán elgondolkodtató az ismerősőd variációja,de szerintem ha jó emberismerőnek tartod magad akkor pontosan érkezel és úgyis meglátod a viselkedésén és beszéd stílusén hogy mennyire tetszel neki.És azt is észre veszed ha csak szexelni akar!
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam késni.
2014. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én soha nem szeretek késni, függetlenül az alkalomtól. Szerintem tiszteletlenség a másikkal szemben, soha nem jutna eszembe így tesztelni valakit. Hiszen a srác is gondolkozhat úgy, hogy minek várjak rá, ha neki annyit sem ér a randi, hogy időben ideér. Rosszul vagyok az ilyen típusú lányoktól, akik elvárják, hogy foggal körömmel harcoljanak értük, és bármit elviseljenek csak azért, mert szerintük ezzel fejezik ki, hogy komolyan gondolják. Engem egyszer váratna meg valaki direkt, azonnal elhúznék a fenébe.

20L

2014. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyen gyerekes játékokon gondolkodni.....felnőtt nő vagyok, semmi értelmét nem látom az ilyen értelmetlen dolgoknak....az időpont az időpont, ha megbeszèljük betartom. Nem attól leszek igazi nő a pasi szemében ha kések ;)1-es voltam
2014. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok :-) Megy a értékelés!
2014. márc. 30. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!